Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, akik nem vesznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik nem vesznek gyakran virágot?

Figyelt kérdés

Férfiakhoz szól a kérdésem.

Van ez a fantasztikus mondás, hogy "ha akarná, megtenné", amit agyon szajkóznak Facebook, tiktok, stb videókban.

Nos, férfiak, akik párja szereti a virágot és mégsem vesztek állandóan, hanem mondjuk évi 3x, ti valóban nem vagytok oda eléggé a nőért, akivel vagytok?


2023. jan. 1. 23:38
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Egyik exem mondtay hogy ő azért nem vesz alkalom nélkül virágot, mert férfi csak akkor vesz, ha rosszat csinált és nem akarja, hogy kombináljak, hogy biztos megcsalt. Na ez hülyeség. És azért gondolja így, mert ő tényleg egy kis hűtlen g.eci :D
2023. jan. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Nem is tudom mikor vettem virágot. Én miattam egy növényt se pusztítsanak el, ráadásul direkt azért szaporítják őket, hogy levágják, megöljék őket, pusztán cifrálkkdási célból. Nem élelem a virág! Kedvtelésből írtjuk őket! A növények is éreznek, ne bántsuk őket, ne szaporítsuk, csak hogy elpusztítsuk!
2023. jan. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Virág helyett lehet csoki, gumicukor, chips. Ha egészségesej eszik, akkor kesudió, nyáron friss málna.


A lényeg a figyelmesség!

2023. jan. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem önző gondolat az, hogy azért nem vesztek virágot mert Ti felesleges pénzkidobásnak gondoljátok, nem rólatok van szó, ha a szeretett nő vágyik rá és szeretné, akkor ő érte vegyétek meg, hogy boldogságot okozzatok vele. Ez tényleg nem ér meg néha 1-2ezer forintot?
2023. jan. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Néha igen. Pl évi 3x. De sok nő, például az én párom is, gyakrabban szeretné
2023. jan. 2. 14:05
 26/29 anonim ***** válasza:
0%
24-es, ha szeretett nő csicsilla bundára vágyik, akkor mészároljanak le 200 kis állatkát, ugye? A vágott virág ugyanez! Nem a pénzről van szó. Nekem olyan nő nem kellene, aki elvárja, hogy miatta öljenek!
2023. jan. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
73%
Évi 3x az elég kevés, ha ő többször vágyik rá. Tedd meg kérdező két havonta, most komolyan, nehogy már akkora probléma legyen 1-1 szál virág, hát ha boldogságot okozol vele, akkor miért gond? Próbáld meg egyszer kérlek hogy csak úgy viszel neki, meglatod mennyire fog örülni a figyelmességednek :)
2023. jan. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Cpt_Obviously ***** válasza:
45%
Ha minden nap vennék virágot (na jó, mindig ha az előző elhervadt) egy idő után nem jelentene semmit, de az évi 3-5 az alkalommá, különlegessé teszi. 30F
2023. jan. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor ennyi erővel a feleség meg 3-4x főzzön egy évben,hogy különleges alkalom maradjon?

Vagy évi 3-4 együttlét elég, hogy különleges maradjon?

2023. jan. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!