Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyi miatt képes egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyi miatt képes egy török férfi szakítani?

Figyelt kérdés

Pár hónapja ismerjük egymást. De nem egy alomból valók vagyunk. Török a srác, de nem muzulmán. Tinderen ismertem meg. Megkapta a vízumot Magyarországon, így tudtuk megismerni egymást itthon. Én jól beszélek angolul, sajnos Ő kevésbé. Néha úgy gondoltam, hogy nem is érti normálisan, amit mondok. Mérnökként írásban jó volt, de szóban nem nagyon. A vitánk abból indult ki, hogy azt állította, gúnyolódtam vele. Hiába mondtam, hogy nem igaz.

Mivel nem hitte el, amit mondok, többszöri ismétlésre sem, így fogtam és kiszálltam a videocallból egy szó nélkül, mert egyoldalúnak találtam a beszélgetést.

Feldühített, hogy nem hitte el, amit mondok. Aztán hívogatott, de nem vettem fel. Írtam neki, hogy nem szeretnék szakítani, de mára ez a parttalan kommunikáció nekem elég volt és beszéljük meg máskor, mert engem ez csak elszomorít.


Pár napra a történtek után szakított velem, mert állítólag gúnyos volt a mosolyom és lekicsinylő, mintha megszántam volna. Illetve, hogy mennyire megbántottam azzal, hogy letettem a telefont egy szó nélkül és utána nem vettem fel és hogy ő mást vár egy kapcsolattól. Na ekkor kérdeztem meg, hogy azt várod, hogy egy nőnek ne legyen véleménye és csendben tűrje el, ha a másik semmibe veszi? Erre már nem válaszolt. Szerintetek miért szakított pontosan? Én szerettem volna ezt rendezni a következő napokban, de totál megváltozott a viselkedése irányomba. Hiába próbáltam kedves lenni, flegmázott stb... Én ezt totál piti ügynek látom. Bár lehet nincs igazam. Vélemények?



2023. jan. 2. 21:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
150 évig voltak itt a törökök, nem volt elég?
2023. jan. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem, hogy ez már lejárt ügy. És nem értem, miért nem olyan férfival ismerkedsz, akivel nincsenek kommunikációs problémák. Akár a nyelv értésében, vagy az intention elmagyarázásának és fogadásának kérdésében. Nem kell ragaszkodni ilyen béna, féllábbon álló 'kapcsolat'-okhoz. Most mondtad, hogy azt se érti meg, ha közlöd vele többször, hogy "nem, te ezt nem úgy gondoltad" és csak morgolódik. Minek ez neked?
2023. jan. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Nem mindegy a nemzetisége? Bármi miatt lehet szakítani!

Ha nem akartál, akkor fel kellett volna venni, és tisztázni, vagy előtte nem rácsapni a telefont.

2023. jan. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Hát, kell neked a különleges.. megkaptad.


Nőként mondom, sok arab baráttal, hogy nem értem miért kell ez valakinek CSAKAZERTIS.

17 évesen még vonzott a "másságuk" hozzánk képest, de felnőtt fejjel az ember már nem ilyen kapcsolatban gondolkozik, amikben szakadékok vannak.

2023. jan. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
30%
Örülj, hogy nem kaszabolt le gyroshúsnak
2023. jan. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
Egyetlen egy dolog miatt jöttél vele össze: mert jól néz ki. Semmi közös nincs bennetek, nem is beszéltek egy nyelvet normálisan, más a kultúra, minden. De ez mind teljesen mindegy. Egy dolog számít: a kinézet.
2023. jan. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%
#2 Mert "külföldi, olyan izgalmas és olyan jól néz kiii... Nem baj ha nem értjük meg egymást" ;)
2023. jan. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
3. Figyelj, ha valakinek 5x elmondom, hogy nem igaz, amit állít, akkor mit tudok még vele megbeszélni szerinted?
2023. jan. 2. 22:27
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is tetszett muzulmàn férfi, aki ide költözött, majd elhagyta vallását. Igen a másság. Kipróbáltam, élveztem még tartott, de tudtam, hogy eddig tart az álom. Sokszor ő sem értette, mit mondok neki. Egyszer aztán kibukott a vére.. sajnos ők máshogy gondolkodnak. Gondolom oka volt téged lekoptatni..olyan ok ami tőled független. Ne tépd magad miatta. Nem ér annyit. Nem kellesz neki eléggé.
2023. jan. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

Látszik kérdező, hogy nem ismered a kultúrát…:( dehogy szakított! Csak játszmázik! Amúgy meg nem tart semmire! Mint az európai nők nagy részét. Csak szexre!

A női férfi szerepekről soha ne vitatkozz keleti férfivel! Semmi értelme! Csak az a nő tudja őket jól vezetni, akik ismerik a kultúra csínját, bínját, az íratlan szabályokat, az ügyes női kommunikációt…

Ne aggódj, a pasas hívni fog hamarosan!

2023. jan. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!