Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenység miatt szakítani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység miatt szakítani? Szerintetek hihetek neki?

Figyelt kérdés

A barátom már harmadjára szakított velem 1,5 év alatt. Vagyis inkább 3x szüneteltünk mert a végén mindig kibékültünk. Az ok ami miatt szakít általában a féltékenység. Fiú barátokra és a kollégáimra féltékeny, és rámfogja őket. Hiába teszek meg mindent hogy neki jó legyen, mindig talál okot rá hogy balhét és szakítást provokáljon ki. Ez nekem már önmagában nem logikus, mert ha valaki féltékeny a párjára akkor minden áron maga mellett akarja tartani nem? Nem letolja hetekig. A békülést eddig kétszer én kezdeményeztem. (Kétszer egy hónapot voltunk külön) Legutóbb pedig ő. (Ekkor csak három hetet )

Viszont a békülések után mindig olyan fura. Tagadja hogy a külön töltött idő alatt lett volna más nő a képben, de többször lebukott, hogy irogatott, randikat szervezett le. Ezeket állítása szerint lemondta, mert próbált továbblépni de a szive nem engedte hogy mással randizzon. Szeretnék hinni neki. Ő életem szerelme, nélküle semmi vagyok. De elgondolkodtam, hogy ezeket a szüneteket direkt azért provokálja ki hogy csajozhasson. Magyarán úgy játszik velem mint macska a kis egérrel :/



2022. ápr. 25. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

1,5 év alatt 3 db szakítás 1 emberrel. (Wow!!!)

Ennyi idő alatt MINIMUM 3 másik emberkével is ismerkedhettél volna ahelyett, hogy arra a pojácára pazarlod a drága idődet... :,D

2022. ápr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyat, akivel 15 év alatt se szakítasz, meg szünetelsz egyszer se!
2022. ápr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Ja biztos a szive nem engedte xD a farka meg igen, hidd el.
2022. ápr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"nélküle semmi vagyok"


Komolyan dolgoznod kellene az önértékeléseden és önbecsüléseden, mert az láthatóan borzalmas állapotban van és a ""párod"" ezzel lelkesen vissza is él....

2022. ápr. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Te az exemmel jársz szerintem. Mi is állandóan szakítottunk, visszaédesgette magát, én barom meg visszafogadtam. Míg rá nem jöttem, hogy társkeresőzik és kipenderítettem.

Ezt a semmi vagy nélküle hülyeséget felejtsd el. Ez a hullámvasút meg az elérhetetlensége tart téged függésben. Hidd el, túl leszel rajta. Tönkre fog így tenni.

2022. ápr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak bohóckodás, nem párkapcsolat. 1,5 év alatt 3 szakítás? Ez egy vicc.

Ha nem akarod az idődet pazarolni olyanra, akinek a szakítás a megoldás mindenre, ezzel zsarol érzelmileg, nem megbeszélni a problèmákat, akkor végleg zárd ki az életedből és keress normális pasit.

Ez nem kapcsolat, jobb ha tudod. Gondolj bele mi lesz később, ha esetleg megházasodtok. Majd évente 3x elváltok és újra házasodtok ha valami kínja lesz? Ez egy manipulátor aki szeret legálisan félredugni.

2022. ápr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Szerintetek is játék neki ez az egész ugye? Nem vagyok neki fontos igazából. Sokszor mondtam már neki, hogy a szkításaink engem mennyire megviseltek. Sírtam, alig tudtam enni. A külsőmet is teljesen elhanyagoltam sokszor pedig erre mindig oda figyelek, mert szeretnék jól kinézni. Ő pedig ugyanúgy ezt csinálja.

Az egészben a legfurább, hogy a balhéink alatt tudom hogy nem csináltam semmit. Nem csaltam meg, mégcsak eszembe sem jutott volna. Mégis még én is elhiszem hogy jogos a háborgása, mert olyan hitelesen adja elő. Létezik hogy ennyire okos? Hogy tud ennyire hülyére venni? És ebből hogyan tudok legkönnyebben szabadulni?

2022. ápr. 25. 16:41
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy ignorálod.

Igen, ő pontosan tudja, hogy milyen hatással van rád, hogy benyalod a hárítását és kötődsz hozzá, ergo bármit megtehet veled.

Neki csak játék, ő nem idegeskedik. Ő kicsit veled, kicsit mással és éli világát.

Hidd el nem éri meg.

2022. ápr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, neki ez játék. Van egy fix dugópajti, mert neki ennyit jelentesz. És melletted annyiszor kefélhet ahányszor akar, csak bejátszik egy szakítást, és megy a dolgára. Máris nem vádolhatod megcsalással, ha ki is derül, mert akkor pont nem voltatok együtt.

Szakíts vele te és ne fogadd vissza. Ennyi. Tiltsd le mindenhonnan ha kell.

2022. ápr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de szörnyen naiv vagy. Alacsony az önértékelésed, kapcsolatfüggőség is bejátszik és ezt ő gyönyörűen kihasználja. Neked ő a minden a sok szar ellenére is, de ő neki semmit nem jelentesz!

Szakíts, ha jót akarsz magadnak.

2022. ápr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!