Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom kishúga miatt fogunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom kishúga miatt fogunk szakítani, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párommal 23 évesek vagyunk féléve alkotunk egypárt. Minden szép és jó, viszont a kishúga utál engem. 6 éves és hiába probálom őt megnyerni állandóan ellenem hergeli a bátyját. Olyat mondott múltkor neki: Miért szeretőd őt bátyus, hisz ő engem utál?


Egy kanál vízben megfolytanám a kiscsajt, mert kb ő a fönők otthon. Párom pedig elbizonytalanodik. Azt tudni kell, hogy a kislány sokat jelent a párom számára, szinte saját gyerekeként tekint rá. A kiscsaj párom egyik exét imádta, pedig talán 4szer találkoztak. azóta senki se elég jó mint ő.


Mégis mit tegyek? Hiába kedveskedek neki



2018. ápr. 12. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem te utálod őt. Írtad is hogy "egy kanál vízbe...". Szóval inkább te változzál egy kicsit, nem kell bájcsevegni a kislánnyal, inkább csak szép csendben ellenni mellette és elfogadni hogy imádják a bátyjával egymást.
2018. ápr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha egy 6 éves kislányt nem tudsz kezelni, és emiatt szakítani fogtok, akkor ez a kapcsolat amúgy sem lesz elég erős a későbbiekben sem...
2018. ápr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Ki fogja nőni. Most lehet, hogy picit féltékeny rád, hisz az ő bátyja mást is szeretget rajta kívül. Ne láss benne igazi utálatot, hanem próbáld megérteni a kis lelki világát.
2018. ápr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Lepontoztatok. Bar megertem.


Ez sokkal kenyesebb es nehezbb fajsulyubb problema. Itt olyan kerdesekrol van szo, hogy “neveltetes” “manipulacio” es “kisajatitas”.


Kifejtem. A kislany totalisan kisajatitja a pasit, vedelmezi, nem akarja senkinek csak is kizarolag maganak. Ezert mindent megfog tenni azert, hogy elvalasszon tole. Ahogy latom a kerdesbol a pasi meg issza is a szavait. Ez nem olyan dolog mint pl a mentsruacio vagy teszem fel egy pattanas, hogy majd elmulik, k***a nem. Mindig leszek jobb idoszakok, amikor egy kis “nyalizassal” benyalsz a kislanynak, de o ezt siman leveszi, kihasznalja majd es ha megunja az alarcot akkor adja majd a foga feherjet. Majd valasztania kell majd a pasinak, vagy te vagy a kislany. Pl egy koltozesnel ha ossze akartok koltozni...mit csinal..viszi magaval? Ez ilyen. Nem tudsz mit tenni. Kiveve egy dolgot.


Lepj le. Ha maradsz folyton ketsegekben keszel majd. Vagy te vagy a kislany. Kinovi? Talan, de az se most kesz, olyan 15-16 eves korara esetleg. En 2 evig nyeltem, turtem, huztam, vontam es vegul a hugica nyert.


Jobban teszed havlepsz es hagyod a pasit mert nem lesz jo neked ez.

2018. ápr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
HAT. ÉVES. KISLÁNY. Te meg 23 bazzeg. Ne hogy már ne tudj kezelni egy 6 évest! Még egy jóval átlagon aluli szellemi képességekkel megáldott is nyomasztó szellemi fölényben kellene hogy legyen egy 6 évessel szemben.
2018. ápr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Egyrészt, ha ilyen miatt szakítás lesz, akkor nem volt túl komoly a dolog. Másrészt, eléggé úgy jön le, hogy a kislánynak igaza van.


#6: Igazából ez pont egy átlagos szint, amiben úgy jellemzik magukat a huszonéves csajok, hogy ők bizony érettek és komolyak. Közben pedig nagyon nem... :D

2018. ápr. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha 23 lenne akkor se viselkedne másképp. Tapasztalat.
2018. ápr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!