Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 éves férfi, komoly egziszte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves férfi, komoly egzisztenciával és szerethető,jó belső tulajdonságokkal már nem kap nőt ha van egy kis pocakja?

Figyelt kérdés

Most lehet mondani, hogy dagadt meg ronda nőt igen, de ha ő nem ronda akkor miért kéne azzal beérnie? Illetve mit mutat fel a nő?


A nő rendelkezik ugyanúgy saját ingatlannal, márkás autóval, komoly munkahellyel, 8 számjegyű megtakarításokkal? Legtöbb huszonéves akit akarok az nem, akkor ő a kinézetével tömi be ezt a rést nem? Nem ez lenne a logikus?



Tehát én nyújtok mindent, biztonságot, szeretetet, jó belsőt, pénzt , stb.. de nem vagyok tökéletes mert van egy kis pocakom , a nő meg mit nyújt? Ő maximum a testét meg egy kis szeretet na akkor nyilván nem a kinézetével kéne pótolnia azt amit ő nem ad én viszont igen? Úgy lenne egyenlő a mérleg nyelve nem de?


2022. aug. 31. 17:04
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%
B+, nem unod még, Shrek?
2022. aug. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
2022. aug. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:

#2


Nem mivel ott más aspektusból tettem fel a kérdést és egyébként is elkanyarodott a válaszadás más irányban miattatok

2022. aug. 31. 17:11
 4/49 anonim ***** válasza:
100%

Minden napra 2 kérdés kis pocakos? Kezd nekem gyanús lenni hogy ekkora elmeroggyant értetlen ember nem létezik!


Eleinte jót szórakoztunk a vergődéseden! De már nem vagyunk biztosak benne hogy nem csak egy troll vagy.


H viszont tényleg ekkora korcs vagy akkor 2030 ban is írhatod a 170/102 kg-os sírásodat amíg te magad nem fogysz le, addig a csinosabb nők nagy ívben elfognak kerülni. De a személyiséged is egy kalap foss, ha nem lennél dagadék akkor se lenne csajod.

2022. aug. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:

#5


Milyen 2 kérdés? Mivel most értem haza a munkából nem rég elég érdekes lenne ha másik kérdést is kiírtam volna

2022. aug. 31. 17:17
 6/49 anonim ***** válasza:
97%
Röf röf.
2022. aug. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
93%

De mit kell ezt napi szinten kérdezni? Ha sztd azért nincs nőd, akkor fogyjál le.

N 30

2022. aug. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
97%

De kaphat, másnak is van. Ne legyél szerencsétlen és legyen önbizalmad.


Ha se önbizalmad, se fegyelmed hogy lefogyj, se humorod vagy jó beszélőkéd hogy csajozz, akkor milyen jó tulajdonságaid vannak?...

2022. aug. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:

#7


Ha kapnék csinos barátnőt aki megkérne rá akkor megtenném, de csak úgy előre a semmire nem fogom magam diétával sanyargatni

2022. aug. 31. 17:27
 10/49 A kérdező kommentje:

#8


Kedves, megértő, szerető , jó beszélgető partner, stb.


Illetve egy stabil háttér ami elég fontos a családalapításnál

2022. aug. 31. 17:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!