Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg akarja szakítani velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akarja szakítani velem a kapcsolatot a legjobb barátom (9 éve ismerem), amiért nem támogatom, hogy eljegyezte a barátnőjét (3 éve ismerte meg). Jó okom van arra, hogy nem örülök. Nem fogok neki hazudni, ha azt látom, a vesztébe rohan. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2023. jan. 5. 19:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem értem hogy hogy álltál hozzá pontosan.. lehet egy kicsit sok voltál, nem?


Figyelj, az én legjobb barátnőm (11 év), több balf.sz pasi után is rohant meg együtt volt. Az egyik xarrá alázta konkrétan de ő még így is őt akarta. Nyilván szenvedett, nyilván tobbszor elpofaztam mikor panaszkodott h nem normális o sem h nem hagyja faképnél..


Pár hónap után inkább szóltam, hogy inkább álljon le és ne is mondja nekem ezeket. Ott voltam mellette meg minden, a véleményem elmondtam, meghallgattam- amíg képes voltam- de nem voltam erőszakos.


Az ő élete. Az o döntése. Ebbe nincs jogod belefolynod, sem passzív agresszív játszmákat folytatni.


Ha elveszi a lányt akkor az azt jelenti hogy elég komolyan gondolja, hiszen valszeg családot is alapítanak majd. El kell fogadni a döntését, akkor is ha neked nem tetszik, erről is szól egy barátság. Egyenként is mindenki a maga karán tanul.

2023. jan. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Hát akkor ez a barátság ennyi volt, mert ahogy ő nem akarja velem tartani a kapcsolatot ezek után, úgy én sem akarom végignézni azt, hogy szerintem milyen rossz úton jár.


De majd meglátjuk mit hoz az idő, elvégre tényleg szoros barátok voltunk, még az is lehet, hogy pár hónap/év múlva mindketten megbékélünk, és újra barátkozunk majd.

Vagy az is lehet, hogy a menyasszonya pozitív változásnak indul idővel, nem tudom. De ha nem leszünk barátok, akkor erről már nem fogok értesülni.

2023. jan. 6. 13:48
 13/13 anonim ***** válasza:

Tudod, a bajban ismerszik meg a barát.

Te nem vagy az, és ezt ő is tudja már.

Csak akkor vagy mellette, ha neked tetszik az ő kapcsolata.

Nekem sem kellene ilyen "barát" mint te.

2023. jan. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!