Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni az exemet?

Figyelt kérdés

Nagyon rövid ideig voltunk együtt. Még a "rózsaszín köd" fázisában szakított velem. Én nagyon boldog voltam mellette, nagyon szerelmes voltam. Néha álmodom is vele a mai napig. Nem rajta agyalok állandóan, de sokszor jár a fejemben, hogy vajon mi lehet vele, milyen lett volna, ha együtt maradunk, ha jobban megismerem, vajon később is olyan jó lett volna, mint amit megismertem belőle. Lehet amiatt sem tudom elfelejteni, mert csak a szép dolgokat ismertem meg vele kapcsolatban, és mert nagyon boldog voltam mellette. Már 2 éve vége köztünk, azóta volt is egy 1 éves kapcsolatom. Őt is nagyon szerettem, de az más volt. A kezdeti "nagy szerelem" időszak is más volt, nem olyan intenzív, mint vele. Szerettem, boldog voltam vele, de közel sem annyira, mint amit vele éreztem.

Az akkori kapcsolatom alatt azt gondoltam, hogy már elfelejtettem, mert csak ritkán jutott eszembe, de mostanában egyre gyakrabban.

Kíváncsi lennék, hogy most mi van vele, de mivel nem lakunk közel egymáshoz és semmilyen közösségi oldalon nem ismerősöm, ezért sem tudhatok róla semmit. Ezt sem értem, hogy ennyi idő után miért agyalok rajta, miért érdekel még mindig.


Mindegyik kapcsolatomat sikerült lezárnom, egyedül ő van úgy a fejemben, hogy érzelmeket vált ki belőlem még a gondolata is. A legutóbbi álmom óta újra úgy érzem, hogy erősödött bennem az érzés, hogy milyen jó lenne, ha beszélhetnék vele, ha tudnám, hogy most mi van vele. De ez többé nem lehet, és el kéne felejtenem. Csak nem tudom, hogyan és mikor felejtem el végleg.


Másnak is volt ilyen? :) Mi oka lehet ennek? Miért nem tudom elfelejteni?



2023. jan. 6. 01:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs más akin agyalj
2023. jan. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit értesz azalatt hogy vele a kezdeti időszak intenzív volt, nem úgy, mint az utána következő pároddal?
2023. jan. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%

Mert őt valóban szereted.

Simán érdeklődhetsz felőle, nincs abban semmi rossz

2023. jan. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Mert o szakitott veled, es ez bantja az egodat h nem olyan jo a pinad h elviseljek a katyvaszt ami az agyadban zajlik
2023. jan. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!