Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legtöbb lány miért hazudik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legtöbb lány miért hazudik akkor ha nem kell neki az adott fiú?

Figyelt kérdés

Elutasítás helyett miért hazudnak inkább? Pl hogy nem élte ki még magát, vagy ki akar vele békülni a korábbi barátja, vagy csalódott a fiúkban?

Nem egyszerűbb azt mondani hogy nem akar többet találkozni?


2023. jan. 8. 15:08
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Ezek nem feltétlenül hazugságok, de valóban van, mikor valaki inkább terel vagy akár hazudik valamit és nem akarja konkrétan kimondani, hogy az adott sráccal nem akar (tovább) ismerkedni. Egyszerűen azért, mert lehet úgy érzi, hogy így kevésbé bántó, illetve mert szinte minden nő tapasztalta már, hogy egyesek nagyon nem viselik jól a visszautasítást és vagy még ő lesz elhordva mindennek vagy nem hagyja ennyiben és rosszabb esetben zaklatás is lehet belőle. És ez olyanoktól is jöhet, akik amúgy addig kedvesek és normálisak voltak. Így minden szempontból egyszerűbbnek tűnhet valami kitérő választ adni. Lehet te simán elfogadnád, de ezt nem tudhatja biztosan ha alig ismer.
2023. jan. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%

Miért nem érted a nemet?

Tökmindegy mit mondd, a lényeg hogy nem kell indokolnia!

2023. jan. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Mert a legtöbb ember szeret mellébeszélni.
2023. jan. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Utolsó is valószínűleg ékes példája annak, mikor a csaj csak azért terel, és nem meri visszautasítani a másikat, mert valószínűleg tart annak túlfűtött reakciójától.


Tele van a világ bolondokkal, és bizony volt, hogy nekem estek, pedig csak őszinte voltam.


Mondjuk, akik rosszul viselik a visszautasítást, azok általában a frusztrált incelek, ez a tapasztalat.

2023. jan. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%
Jellemzően nincs bennük annyi, hogy megmondják az ember szemébe. Tipikus mikor ismerkedsz, hogy egyszercsak nem ír többet. De van olyan női ismerősömm, amúgy volt barátnőm, aki felajánlotta, hogy segít ruhát nézni, aztán mikor kérdezem mikor megyünk, akkor csak az a válasz, hogy nem tudom, vagy majd egyszer.
2023. jan. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Őszintén szólva, én nagyon értékelem, amikor egy férfi (vagy nő - más kontextusok is léteznek) ért a finom jelzésekből. Tényleg agyérgörcsöt kapok azoktól az emberektől, akiknek mindent a szájukba kell rágni. Miért nem elég az, hogy "Most nem akarok kapcsolatot"? Miért szeretné valaki azt hallani, hogy "Csúnya vagy, nálad klasszisokkal jobb pasikat is megkaphatnék." vagy azt, hogy "Bakker, egy érettségit alig tudtál összehozni, annyival műveletlenebb vagy nálam, hogy konkrétan semmiről nem tudunk beszélgetni." vagy azt, hogy "Jobban megismerve rájöttem, hogy nagyon taszít a személyiséged."


Nem csak férfiakra jellemző ez a viselkedés, de áruljátok már el nekem, hogy mire jó ez? TÉNYLEG szeretnétek egy teljesen őszinte választ kapni? Szerintem értsetek a szóból.

2023. jan. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Aki emiatt kérdést ír ki, az nyilván nem az, aki simán elfogadja a nemleges választ, hanem az, aki azt akarja, hogy legyen kimondva a nem, hogy robbanhasson.
2023. jan. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
FÉLELEMBŐL kifolyólag, kérdező.
2023. jan. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem bírom felfogni miért nem elég a nem vàlasz? Valakit akivel ismerkedtem és attòl mert pàromnak nem szeretném, még emberileg nem szeretném bàntani. Ha nem adott okot rà miért bàntsam meg a szavaimmal? Lehet màsnak tökéletes lesz éppen úgy ahogy van.
2023. jan. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
95%
Ne keverjük a hazugságot a finom visszautasítással. Szerintem senkinek nem esik jól, ha az egójába beletapos az, akivel kapcsolatot szeretett volna. Miért baj az, ha úgy fogalmazunk, hogy azzal nem döngöljük a földbe a másikat, és még igaz is: pl. Az együtt töltött idő alatt egyre jobban felismertem, hogy nem illünk egymáshoz, mások a terveink, nem illik össze a személyiségünk, a világlátásunk. - És ezek igazak is lehetnek.
2023. jan. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!