Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, ha 40+ férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha 40+ férfiként a fiatalabb korosztállyal szeretek ismerkedni, beszélgetni, még akkor is, ha csupán ennyiből áll az egész?

Figyelt kérdés
Félreérthető? Tolakodó? Elitélendő?
2023. jan. 8. 16:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Mennyivel fiatalabbakkal?
2023. jan. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
36%
Én is így vagyok vele. 42 éves férfi vagyok. Én is imádom a fiatalokat...
2023. jan. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
57%
tanári pálya optimális nem? (mármint lenne, ha fizetés is lenne)
2023. jan. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Téged sem zavar, ha többet nem szeretnének, csak beszélgetni?
2023. jan. 8. 16:40
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Félreérthető.Olyan nincs hogy csak dumálgatni akarsz a kiscsajokkal,hacsak nem vagy impotens,vagy meleg.
2023. jan. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, hogy mennyire fiatalokról van szó.
2023. jan. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon fiatalnak nézel ki akkor fel se tűnik. Hatalmas különbségek vannak nőknél férfiaknál is van olyan aki a korától nagyon sokkal lefelé tűnik, vagy valamivel felfelé.
2023. jan. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

#5


Ebben igazad is lehetne. DE!!!

Ha ez a beszélgetés oly szintre emelkedik ahol már nem a szex a domináns, ott más állhat a háttérben. Nem gondolod?

Egyébként semmi gondom a potenciámmal, sőt azt mondják koromhoz mérten magasan átlag feletti, ettől függetlenül igen szeretek értelemes, magas IQ, EQ szintű 20-on éves nőkkel beszélgetni. Az is igaz, a szexet mint témát nem szabad kihagyni, mert 99%-ban elvesztik az érdeklődést. Nekik is, én nekem is jót tesz a másik korosztály érdeklődése.

2023. jan. 8. 17:02
 9/26 anonim ***** válasza:
45%

Nem gáz, miért lenne? Mit szólnak a szomszédok? Kit érdekelnek, törődjenek a saját dolgukkal. Én sem szeretem a hasonló korú nőket...akikkel találkoztam, mint meg voltak savanyodva, annak ellenére királykisasszonyoskodtak, hogy nem volt mire és mindegyiknek volt valami nyűgje...borzasztó (tisztelet a kivételnek, biztos van olyan is)...ezek után ki az, akinek ne jönnének be a fiatalabb nők?

JA....és kompromisszumra egyik sem volt képes, az smafu, hogy egy kapcsolatba mindkettőnek bele kell adni a magáét, nem csak az egyik félnek kell a másikhoz idomulni, de azt hangoztatták, hogy "öntörvényű vagyok"....nem öntörvényű vagy kedvesem, hanem ostoba és makacs és csőlátású...

2023. jan. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Hans Pötterman ***** válasza:
Ha csak beszélgetni haverkodni akarsz miért ebben a kategóriában van a kérdésed? Miért nem az emberek rovatban?
2023. jan. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!