Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, ha 40+ férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha 40+ férfiként a fiatalabb korosztállyal szeretek ismerkedni, beszélgetni, még akkor is, ha csupán ennyiből áll az egész?

Figyelt kérdés
Félreérthető? Tolakodó? Elitélendő?
2023. jan. 8. 16:27
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
66%
9 Ahhoz képest hogy a 20 éves nők érdekelnek, kb fél oldalt szenteltél a korosztályodbeli nők elemezgetésének. Téged valaki nagyon megsértett.
2023. jan. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
#11 nem sértett meg, tapasztalataim voltak...rosszak...és az, hogy engem a fiatalabb nők (is) érdekelnek, miért baj az, hogy leírtam a korosztályom beli nőkkel való tapasztalataimat? A kettő szerintem nem zárja ki egymást...
2023. jan. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Az hogy feleslegesen kelted a hisztit miszerint a tapasztalataid nem függtek tőled. Az idősebb emberekkel néha gond van, férfiakkal és nőkkel is, mert már nagyon sokaknak van ilyen keserű szövegük pont mint amit itt leírtál. Sokszor meg nincsen velük gond ezért felesleges szítani az ellentéteket. Inkább koncentrálj a céljaidra.
2023. jan. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
#13 A tapasztalataim tőlem függtek? Mi van? Jesszus... Semmilyen ellentéteket nem szítottam, az, hogy te annak veszed, nem az én bajom, nem kell befeszülni. Leírtam a véleményem és a tapasztalataimat, ha nem tetszik, tekerj tovább.
2023. jan. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Miért nem szólhatok hozzá? Zavar ha idősebb férfiak a korosztályukban nőket ekézik. Olyan mintha az exeikről beszélnének folyton, ehhez az új ismeretségeknek mi köze? Így nem lehet őket komolyan venni, hogy a témáik 80 % az hogy szidják az eddigi nőiket, miközben ismerkedni próbálnak. Ezért nehéz őket komolyan venni, mert keserűek. Ha nem tetszik tekerj tovább.
2023. jan. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
#15 Van tapasztalatod idősebb nőkkel, vagy csak okoskodsz?
2023. jan. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Tessék ez is. Minden okoskodás neked. Nem, nekem idősebb férfiakkal van tapasztalatom, akik anno rám voltak állva, még a párom előtt. Sokan így mint te, folyamatosan a volt nőikről témáztak így csalta meg vagy csak lehet, ezt mondta azt mondta elvárás, blablabla. Ezért sokkal jobb 30 alatti férfiakkal ismerkedni mert ők még nem ilyenek mint te. A kérdezővel semmi gond nincsen pl, de sok ilyen van mint te.
2023. jan. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Kérdés sikeres vagy-e vagy sem. Azért ha már 1 éve csak fiatalokra hajtasz és még egyik sem talált vonzónak, akkor ép ésszel lehet látni, hogy kapós vagy-e náluk vagy sem.
2023. jan. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
#17 Neked nem kell elérni az idős kort, már most húzod a szádat. Mi lesz később? Szerencsére nem ismersz, nem tudod milyen vagyok egy párkapcsolatban, meg amúgy sem, ezért nem is folytatom veled ezt a diskurzust. Ja amúgy meg te meg rohadtul általánosítasz az idősebb faszikkal kapcsolatban...nem annyira kellene...mert gőzöd sincs...
2023. jan. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
#18 Sok mindenen múlik...mennyi pénze van, mennyit gyúr, mennyi esze van, mennyire jó fej, stbstb...hehe
2023. jan. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!