Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, ha 40+ férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha 40+ férfiként a fiatalabb korosztállyal szeretek ismerkedni, beszélgetni, még akkor is, ha csupán ennyiből áll az egész?

Figyelt kérdés
Félreérthető? Tolakodó? Elitélendő?
2023. jan. 8. 16:27
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
66%
Beszélgetni senkivel nem gáz, de a nyáladzó bácsik száncsik.
2023. jan. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
5%
#21 Számodra... Valaki számára meg nem. Ahány ember annyi féle.
2023. jan. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
Igaz, van, akiknek bejönnek a térdig lógó szottyadt golyók.
2023. jan. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
#23 Mintha az összes 20-as 30-as faszi jól nézne ki. Vagy minden 20-as 30-as nő. Ja nem.
2023. jan. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ha veszed a lapot, amikor az adott csaj nem kiváncsi rád, és nem erőlteted a beszélgetést sem, akkor szerintem oké.
2023. jan. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

#25


Feltételezhetően kíváncsi, máskülönben nem válaszolna. Mármint nekem ez a véleményem.

Mert tegyük fel én nem vagyok kíváncsi valaki írásaira, akkor első körben nem válaszolok, másodikban tiltom az illetőt. Mert ugye ez bármelyik online felületen lehetséges.

2023. jan. 10. 04:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!