Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, őszintén minek nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, őszintén minek nektek párkapcsolat?

Figyelt kérdés
2023. jan. 8. 21:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%

Egyrészt, szeretek szeretni és szeretve lenni.

Nagyon jó érzés, ha van kihez haza menni, ha van valaki, akinek vágysz az ölelésére, társaságára és ezt mindig meg is kaphatod.

Másrészt szeretnék családot. És, bár gyereket összehozni elég egy éjszaka is, inkább valaki olyannal tenném meg, akivel egymás támaszai vagyunk. Szeretném, ha a gyerek egy megfelelő mintát kapna.

2023. jan. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
5%
#1 szóval keresel egy balekot aki mint “minta”, eltartja a gyereket
2023. jan. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%

Egyrészt mert elképesztően jó érzés, amikor valaki szeret és te is szereted őt, és hogy ezt mennyiféle módon lehet kimutatni (számomra a szexualitás is idetartozik).

Másrészt van kivel tervezni (nyilván idetartozik a családalapítás is, de nem csak ez), akivel közösen tudtok felépíteni egy életet egymás állandó támaszaiként.

Alapvetően annak a híve vagyok, hogy az a legjobb, ha az ember életében különböző, de ugyanolyan értékes emberi kapcsolatok szerepelnek (párkapcsolat, család, barátok), hiszen bár az alapja mindegyiknek ugyanaz, mégis valamivel másabb dolgot adnak.

2023. jan. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%

2, nem. Egy párt szeretnék, egészséges párkapcsolatot, amiből házasság lesz, aztán gyerek. A minta, nem a férfi, hanem a kapcsolat. Hogy megfelelő férfi, női és párkapcsolati minta legyen előtte, hogy egészséges lelki fejlődést biztosítsak számára.

Ha minden kötél szakad, mint írtam, kapcsolat nélkül is össze lehet hozni egy gyereket, így kifejezetten ezért nem kéne a kapcsolat.

Viszont azért, hogy családom legyen, hogy érzelmi biztonságba legyek és így nevelhessem a gyermekem, hogy később, mikor a gyermekek kirepülnek legyen kivel új élményeket szerezni, legyen, aki a társam, a támaszom, akihez jó hazaérni, akivel lehet és érdemes tervezni stb. ahhoz elengedhetetlen. Természetesen egy kapcsolatban ez kölcsönös. Most kifejezetten a saját oldalam írtam le.

2023. jan. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%
Bánom, hogy ilyen sokáig tartott rájönnöm, hogy amiért szeretnék - szerettem volna - kapcsolatot, az a valóságban nincs, csak a filmekben. Őszinteség, bizalom, érzelmi biztonság, "ketten a világ ellen".
2023. jan. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
13%
#5 vannak ilyen őrültek akik a világ ellen lesznek veled 😅 jesszus. Jó tudni hogy szinglikent hozzad hasonlókat dobhat be a Tinder
2023. jan. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%
Mert szeretek szerelmes lenni és szeretem ha szeretnek.
2023. jan. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
72%
Írtam, hogy nem ismerkedem már, mellesleg soha nem regisztrálnék Tinderre.
2023. jan. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
72%

"ha lefogysz akkor jobb lesz"


Ez szerintem félrement.

2023. jan. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne, csak így alakult
2023. jan. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!