Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, őszintén minek nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, őszintén minek nektek párkapcsolat?

Figyelt kérdés

(kb) az összes férfi azt mondja,hogy hiába van baràtnője másokat is szívesen megkefélne, bárhol lát egy jó nőt ez jut eszébe.

Akkor miért vagytok együtt valakivel,ha közben másra is vágytok?


2023. jan. 8. 20:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
47%
Na ki bántott, mesélj. :D
2023. jan. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

#1

Aki magára ismer az mindig ezt írja.

2023. jan. 8. 20:39
 3/19 anonim ***** válasza:
7%

Elméletben bárkit megkefélnének, gyakorlatban meg az van, hogy a legtöbb pasinak esélye sincs másik nőhöz jutnia.

Ha én valami menő hapsi lennék, akkor kb. 5000 nőt dugtam volna meg, és valójában semmi szükségem nem lenne komoly kapcsolatra. Mivel nem vagyok menő vagy híres hapsi, így örülök hogy valaki összejött. Ha a fix szex bombanőkkel és változatosan működne, akkor azt választanám, mintsem egy konstans barátnőt. Arról nem is beszélve, hogy mennyivel jobb érzés az, amikor a nők rajonganak értem, mint az hogy ki kell könyörögni egy szimpla szexet heti egyszer. Az is a legjobb esetben.

2023. jan. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
3 Mondjuk nem mindenki ilyen lélektelen, felszínes gyökér...
2023. jan. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
45%
kétlem, hogy a kérdező ismerné a világon élő 4 milliárd férfit. Szóval a mikrokörnyezetéből mai max 100 pasi.. globális következtetést levonni minden csak nem intelligencia.
2023. jan. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
71%

Egy kapcsolatban, ha valaki benne van hosszú hónapok vagy évek óta akkor akarva vagy akaratlanul is eszébe fog jutni más nő szexuálisan. Nincs az a világ ahol a kapcsolat kezdetél kezdve soha semmilyen szinten nem gondolsz másra szexuálisan csak a párodra. Aki mást mond az hazudik.


"hiába van barátnője másokat is szívesen megkefélne, bárhol lát egy jó nőt ez jut eszébe."


Ez viszont nem igaz. Nem erről van szó, hogy látsz egy jó nőt akkor már erre gondolnál és róla fantáziálnál.


"őszintén minek nektek párkapcsolat?"


Azt hittem látva a világot, hogy bennem van annyi, hogy legalább egy embert boldoggá tudok majd tenni és élhetünk úgy, hogy van családunk és elvagyunk a mindennapokban.

2023. jan. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
40%
Házasságot keresek, ha meglesz, többé nem fogok más nőre nézni. Én vagyok a nagybetűs Férfi, a hűség mintaképe. Kár, hogy a nők nem díjazzák. Ez van
2023. jan. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
80%

"(kb) az összes férfi"


De jó, hogy nem tartozom bele! 😊

2023. jan. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

4. Az én világomban úgy élek ahogy akarok. Én sem várom el a nőktől azt, hogy 100 évig velem legyenek. A lélektelenségemről meg annyit, hogy van egy alapítványom, rendszeresen segítek a hajléktalanokon, a fizetésem 30%-át meg állatmenhelynek utalom. Ha van érzékeny ember szociálisan, az én vagyok. Szóval ne ítélkezz hogy ne ítéltethess.


A lélektelenséget meg a felszínességet máshol keresd, egyébként meg azt gondolsz amit csak akarsz, az a parázs nem az én kezemet égeti! ;)

2023. jan. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%
Ez a mellverés nagyon ciki.
2023. jan. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!