Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek még annak érdekébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek még annak érdekében, hogy szimpatikus legyek a szemében?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 21/F vagyok, nincs 1 hete hogy megismerkedtem egy lánnyal a chat.hu-n (tudom hogy nem a legjobb hely, de éppen unatkoztam) és felvettem hamar msnre.

Szimpatikus lány, és úgy vettem észre hogy csendes is. 18 éves, azt mondta, nem volt még 1 fiúja sem. Küldtem képet, és innen kezdődött a csavaros sztori: először azt írta, hogy nem igazán vagy az esete, de ő maga írta, hogy szeretné ha barátkoznánk. Gondoltam, hogy elköszönök tőle és megmondom hogy nem érdekel az ajánlat, de úgy teljesen lazán csak azért is elkezdtem udvarolni neki.

Másnap is még a "barátom" akart lenni, mondtam hogy ebben nincs semmi kihívás :D majd poénból felsoroltam egy rakás érvet amellett hogy pasijaként jobban motiválna már a dolog, majd megváltoztatta a véleményét és azt írta hogy hát még gondolkozik-e azon hogy megérné e neki hogy pasizzon, mert még nem volt pasija :)

Majd elkezdte kérdezgetni hol tanulok, hol lakok, és hány órám van hétköznap.... :P

Majd egy jövő hét csütörtöki randiban egyeztünk ki, de nehezen ment bele szegény :) Végig bizonygattam hogy nem fogja megbánni, mert így esélyt ad saját magának is, és mondta is hogy ő nem az a lány aki nem jön el a randira.

Szintén aznap megkértem hogy írjon le nekem 9 szót, tök mindegy mit, és egy 2 versszakos verset alkottam neki belőle amivel elég jó bizalmat keltettem benne, mert 1 pasi se írt neki még verset. :)

Szerintetek? Lassítsak? Gyorsítsak? Adjam önmagam a randin is? vagy elrontottam mindent és nem akar megbántani?


2010. okt. 2. 19:15
1 2
 11/13 anonim válasza:
deha nemcsinálsz az ügy érdekében semmitse csak azon tanakodsz hogy bárcsak igy meg ugy lett volna..akkor télleg felesleges
2010. okt. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

hagy d fenébe, ennek már annyi


//komolyan

2010. okt. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nem volt nehéz túltenni magam a dolgon mert még nem is taliztunk :)

Valamint tegnap este kiderült hogy elmarad az óránk is, szal csak a csaj miatt mentem volna be esetleg, mert bejárni szoktam.

2010. okt. 7. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!