Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha este bevallom egy férfinak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha este bevallom egy férfinak, hogy sokat jelent nekem, és másnak délutánig nincs válasz, akkor felejtsem el, igaz?

Figyelt kérdés

Nem reagált semmit az üzenetemre. Az határozottan biztos, hogy nem kölcsönös, pedig én azt éreztem. Adtam egy lépéselőnyt, mert mindenki azt mondta tuti kölcsönös,de fél. Léptem, most ezt kapom. Lassan este, 24 órája nincs válasz lassan, akkor felejtsem el igaz?


Úgy fáj.... :(


2011. nov. 18. 13:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nézd, várhatsz még pár napot mielőtt elkezdesz szomorkodni. Hátha. Mást úgyse tehetsz.
2011. nov. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Benne volt a pakliban a negatív válasz, nem az fáj, hanem az, hogy annyit beszélgettünk, és nem érek annyit, hogy megbeszélje velem, vagy hogy legalább visszaírjon? :(
2011. nov. 18. 13:29
 3/24 anonim ***** válasza:

Feladat:

Számolj már vissza 24-et,aztán mond már el,milyen napszak jött ki!


Javaslat:

Én van,hogy nem nézem meg 2 napig az üzeneteimet...Üzenetbe szerelmet vallani???Ejj..

2011. nov. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Várhatok pár napot? Ugye te sem gondolod komolyan, nem kell sajnálni, így jártam. Csak érdekel, hogy mit gondoltok.
2011. nov. 18. 13:30
 5/24 A kérdező kommentje:

Azt írtam, hogy lassan 24 órája, nem azt, hogy beállt már. Este írtam.


Ne izélj már.....nem szerelmet vallottam, csak elmondtam, hogy többet jelent nekem mint valszínűleg én neki, ezért nehéz, ha a közelemben van , szerinte mi lenne a megoldás? Hogy ne keressük egymást?


Nem akartam kínos szituba hozni, hogy ezt személyesen mondom el, így maradt az sms.


Na de akkor is.... csak 1 csóri válasz, nem több. Nem várok tőle semmit, csak rosszúl esett, hogy emberszámba sem vesz, ezek szerint.

2011. nov. 18. 13:32
 6/24 A kérdező kommentje:
Amúgy nyugalom, 100 %, hogy olvasta, a telefon nélkülözhetetlen munka eszköz. Ne keressük a kibóvót, mert nincs technikai oka. :)
2011. nov. 18. 13:33
 7/24 anonim ***** válasza:
a pasik a legkülönfélébb okokból eredően nem valaszolnak.. sztem még alszik :D mi lenne ha irnal neki h mi történt, csak nem elvitte a kiscica?
2011. nov. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
44%
Akkor megszívtad, felejtsd el. Ezt akartad hallani?
2011. nov. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
EZT! Kössz!
2011. nov. 18. 13:37
 10/24 anonim ***** válasza:
Nincs pénz a kártyáján.Egyébként meg ezt akkor is személyesen kellett volna,ezt tartom!
2011. nov. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!