Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ebben a szituban nem lép,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ebben a szituban nem lép, felejtsem el a pasit?

Figyelt kérdés

Hónapok óta kerülgetjük egymást én úgy érzem. Ma is hazahozott, azt mondta elhoz, de csak elköszöntem, kiszálltam és nem történt semmi. Már annyit vártam arra, hogy egyáltalán elhozzon, és végre eszébe jutott, úgy adódott a szitu, hogy kettesben voltunk.


Ha ennyi idő után nem lép ebben a helyzetben, felejtsem el, igaz?


És este későn még felhív egy baromsággal. Dilis..


2011. nov. 11. 23:59
 1/9 A kérdező kommentje:
Reménytelen, igaz... miért szeretem? :( :(
2011. nov. 12. 00:00
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért nem hívtad be?
2011. nov. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet nem elég egyértelműek a jeleid...
2011. nov. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mert nem hazáig vitt, autóval nem lehet behajtani. Meg nekem úgy nézett ki, mint aki siet, nem akartam tökölni ezzel.


Azt mondta, gyere elviszlek, 5 perc tök mindegy. Na ebből leszűrtem, hogy siet, de kedves, mert elvitt.

2011. nov. 12. 00:18
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha játékos sms-ket kap, hogy kedvelek stb, légy jó, vigyázz magadra. Szerintem az egyértelmű. Az a vicc, hogy úgy érzem én is fontos vagyok neki, de valami gáz van.
2011. nov. 12. 00:19
 6/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem érez rajtad semmit. Nem tudod megfelelően bíztatni. Olyan nővel nem szívesen lépünk, ahol nem érezzük a levegőben...

Be kellett volna hívnod egy teára, vagy, hogy segítsen valamit arrébrakni a lakásban, az nem is olyan feltűnő. Aztán beszélgethettek...

2011. nov. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na jó, de ha sietett, akkor mégis mit kellett volna lépnie? Dolga volt, na bumm. Az is egy lépés, hogy egyáltalán hazavitt és este meg felhívott.
2011. nov. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kinek van egy kis ideje? Ha van időd beszélgetni, megírom priviben a történetet, hogy lásd egyben és értsd, mert ez így kevés itt.
2011. nov. 12. 00:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát írd meg!
2011. nov. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!