Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdeményezzek, vagy felejtsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezzek, vagy felejtsem el? Mit tegyek, és hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel régebben jártunk,kb 2 éve lett vége ennek a kapcsolatnak.Én azóta nem tudtam őt elfelejteni, mivel egy suliba koliba voltunk, így mindig láttuk egymást.

Flörtölgettünk egymással, csókok is elcsattantak...de h kimondtuk volna azt h újrakezdjük olyan nem volt.

Picit messze lakunk egymástól úgy 60km-re,most ballagtunk le.Így nem tudom, hogy fogom-e még valaha látni őt?! :S

Volt olyan amikor egyik hétvégén felhívott, és elmondta az érzéseit, hogy hiányzok neki, és h még egy lánnyal sem érezte ilyen jól magát mint velem, de fél az újrakezdéstől ah én is, félünk mindketten, h csalódunk.

Ő az a típus, aki tudja magáról h nagyon helyes, és h a lányok oda vannak érte, van is önbizalma.

Nem mondanám, hogy túlzott beszélőviszonyba vagyunk, mert míg suli volt, akkor is javarészt kötekedés volt egymást közt.Vagyis inkább a haverja szólogatott be nekem. :S

Nagyon szeretem ezt a fiút, és mióta leballagtunk, nem is hívott telefonon, nem is csörgetett és még msn-en se ír rám. :S

Szeretnék vele lenni sokszor kiborulok miatta, annyira hiányzik.

Fel szeretném kelteni a figyelmét!

Nem akarok tolakodó lenni, csak finoman!Mert volt már ilyen h ajtóstól nekirontottam...:)...mármint h elmondtam neki, h szeretem, és h szeretnék vele lenni...ő erre azt mondta h már megint mindent 1 nap alatt akarok megvalósítani.

21/L a srác 19 éves.


2010. máj. 4. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem keress mást. ezekszerint nem akar téged igazán. még fiatalok vagytok éljetek, bulizzatok. de ha annyira akarod, akkor úgy tudnád felkelteni a figyelmét, hogy pl raksz fel képet magadról,mikor épp buliba készülsz és nagyon csini vagy. azt biztosan megnézni. és legyél vele titokzatos.de ne nyomulj nagyon, mert azt nem szeretik a pasik. találkozgass, randizz másokkal, akár mondd is el neki, vagy éreztesd vele, hogy nem ő a világ közepe. a férfiak szeretnek hódítani, szeretik a titokzatosságot, higyj nekem!!!! nagyon sok férfi van még a világon, most a legjobb korban vagy, hidd el. tapasztalat... :) 26/l
2010. máj. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És, hogyan próbáljak vele kapcsolatba kerülni?

Csörgessem meg először, aztán várjak h reagál-e?

Vagy irjak rá msn-en?

2010. máj. 4. 11:13
 3/5 anonim ***** válasza:
pl iwiw, ismerkedős portálok, msn-en. vagy egyszerűen írj neki e-mailt, hogy hogy telnek napjai, hogy van. vagy akár sms-t is, hogy mivan vele. de ne csak csörgesd meg, hanem akkor inkább írj neki.
2010. máj. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja: de ne tűnj olyannak, aki nyomul. egyszerűen csak írj neki egy e-mailt, hogy pl: hogy vagy így suli után, mivan veled, hogy telnek napjaid. előző vagyok...
2010. máj. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az itt a gubanc, hogy te nem akarsz mást, csak őt. A reakcióiból pedig az jön le, hogy ő nem akar téged. Jó volt, hogy flörtölgethetett veled, míg egy suliba jártatok, meg ha szüksége volt rád, akkor felhívhatott. Az sokat elárul a kapcsolatról, hogy nem voltatok beszélőviszonyban. Ez gondolom azért volt, mert nem igazán ment a beszélgetés és viták kerekedtek belőle lépten-nyomon. Ne erőltesd azt, ami nem működik!

Itt a nyár. Járj barátok közé, meg szórakozni. Ismerj meg új fiúkat és keress jobbat nála.

Ha érdekelnéd őt, akkor keresne téged. Ha te keresed, bármilyen módon, akkor maradsz a szemében az, aki eddig is. Egy kis nő, akit elő lehet húzni a pakliból, ha épp nincs más. Sajnos ezt a fiúk gyakran kihasználják.

2010. máj. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!