Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasiknak ilyen nok kellenek(...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak ilyen nok kellenek(kep) a tobbiekkel csak beerik?

Figyelt kérdés

[link]


Nyugodtan oszinten, ugysem tudjuk kik vagytok.


2023. jan. 10. 06:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
67%
Hogy más pasiknak milyen nő kell, az az ő dolguk. Én már kinőttem a tündérkékből. Nekem olyan nő kell, aki nincs nagyon elhízva, aranyos, és megvan a józan paraszti esze. A többi nem fontos.
2023. jan. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Mathus ***** válasza:
76%
Még tart a sulinap, a kérdező meg a haverjai nem tudnak válaszolni.
2023. jan. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
24%
A ferfiaknaknál jóval szélesebb a skála az szerint hogy kikhez tudnak vonzódni.. a nőknél van az hohy max 3 fajts férfi típus az ami be jön nekik.
2023. jan. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
13%

Mindenféle nőtípus?


Én még egy olyannal nem találkoztam még, akinek igazából ne a 16-25 éves lányok jöttek volna be


Ezen belül a következő néhány típus:

— viszonylag magas, vékony, hosszú lábú, klasszikus modell alkat

- alacsonyabb, tinilányos alkatú és arcú - karcsú, feszes, de nem túl izmos, nem túl vékony derékkal és kisebb mellekkel (talán ezért vannak oda a legtöbben)

- kimondottan nagy mellű és/vagy fenekű (utóbbi természetesen nem a plöttyedt, hanem a kerek, izmos változat), de emellett karcsú (az előnyös testrész(ek)hez viszonyítva legalábbis) - a képen látható lány is ide sorolható, valószínűleg a széles gömbölyű csípője mellett nagy feneke van


Mindhárom variációnál alapvető a nagyon szép, ún. babaarc (pisze orr, nagy szemek, pici áll, telt ajkak és a teljesen ráncmentes, sima arcbőr)


Hajszín szőke vagy barna lehet, ritkábban más is



Mondjuk ez nem a férfiak hibája, hogy ők tetszenek nekik, és ezért nem haragszom rájuk

2023. jan. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
75%

Amúgy nekem a

- kb. 175 cm magas

- vékonyabb (de nem a betegesen girhes) vagy normál alkatú

- "átlagos" arcú, szóval nem Brad Pitt, George Clooney meg tudja a fene, hanem aki akár a szomszédom, egy random csomagfutár vagy kalauz a vonaton is lehetne + lehetőség szerint szemüveges,

- öltözködésre igényes, de nem hivalkodó


férfiak tetszenek

2023. jan. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még ettől is szebbek kellenek. Őszintén akartad. Ez nekem még gyenge kinézet. F/30
2023. jan. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
76%

#14

Nem vagyok már nyeretlen kétéves,de nekem a felsorolt 3-ból nagyjából a középső az ideálom. Tehát nem csak "ez jön be igazán", hanem ez az ideális: alacsony,vékony test, pici fenék, formás cicik. Ez nagyon ritka, mindössze egyetlen barátnőm volt ilyen.

Az ideáltól függetlenül nagyon bejönnek a kevésbé alacsony, formás fenekű, szélesebb csípőjű skandináv típusú nők is. Volt magas, párduc-testű nő is az ismeretségi körben, aki ott volt a szeren. De a kb.170 magas anyutestű, de lányos arcú nők is nagyon bejönnek. Az az igazság, hogy amikor "játszunk", akkor már tök mindegy, hogy milyen a lába, feneke, pocakja, életkora, ha nem túl kövér hogy hozzáférjek mindenhez.

A boci szemek egyáltalán nem fognak meg, a baba arcú nők egyenesen taszítanak. A göndör nem az esetem, a barna bőr sem, viszont a nagy orr nem zavar, ha nőies az arc. A csibészes arc jön be inkább, és nevetni fogsz, de az enyhén kancsal nőket találom állati szexinek.

2023. jan. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
82%
Kizárt: óriási nagy a s*e.
2023. jan. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Mathus ***** válasza:
55%

#14: "Én még egy olyannal nem találkoztam még, akinek igazából ne a 16-25 éves lányok jöttek volna be(..)"

a legtöbben elballagtunk már a középiskolából, ne aggódj az érettségi miatt, neked is menni fog.

2023. jan. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!