Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiléptem egy hosszú távú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiléptem egy hosszú távú szexkapcsolatból. Miért mondta azt a pasi hogy jobbat érdemlek?

Figyelt kérdés
Amiatt lett vége ,hogy 2 hónapja már nem találkoztunk illetve az utóbbi bő fél évben alig alig. Meguntam ezt. Mikor rákérdeztem miért nem találkozunk már nem adott egyenes választ csak hogy nincs senkije és hogy a munkájának él. Nekem fáj mert sokszor írt,sokat dumáltunk ,nevettünk stb...de jobban láttam befejezni hogy keressek mást majd. Nem mondta meg miért nem találkozunk de a végén írtam neki hogy többet szeretnék ennél érdemelni de már nem tőle. És erre azt írta hogy igazam van jobbat érdemlek. Nem tudom mi baja van vagy miért gondolja rossznak magát én már erre nem írtam neki semmit csak hogy többet ne keressen.
2023. jan. 10. 19:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
Nem gondolja rossznak magát. Valószínűleg más van sajnos a képben… mármint más nő.
2023. jan. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mer' mit mondjon?

Azt, hogy szerelmes, vagy azt, hogy:

"Kösz a sok szexet, de többre nem kellesz!" és társai szöveget?

Örülj, hogy vége, majd jön olyan, akinek nem csak szexre leszel jó. :)

2023. jan. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Amelyik nő ilyen sex kapcsolatban benne van az másra se jó csak erre. Regisztrálj a rosszlányokra, sok új pasid lessz:)
2023. jan. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Akinek nem volt egyértelmű annak mondom hogy én vettem véget a dolognak. Jó barátok is voltunk szóval egyàlltalàn nem egy olyan kapcsolat amilyennek gondoljátok de mindegy. Remélem valaki érdemben is hozzá szól majd aki a kérdésre válaszol.
2023. jan. 10. 19:54
 5/15 anonim ***** válasza:
Mert jobbat erdemelsz irj ram
2023. jan. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
...ez tipikus válasz, ha be szeretné fejezni, de nem akar megbántani. Gyenge jellem szakítani. Ha szexkapcsolat volt és Te ennél többet szeretnél, ez is elég indok lehet a távolságtartáshoz.
2023. jan. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem erdekli amit irtal. Nem akart beleállni
2023. jan. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
Kb higgy vagy csinálj amit aksrsz- reagalas volt ez.
2023. jan. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Jó barátok is voltunk szóval egyàlltalàn nem egy olyan kapcsolat amilyennek gondoljátok de mindegy. Remélem valaki érdemben is hozzá szól majd aki a kérdésre válaszol."


Qrvara nem fontos, hogy barátok voltatok-e, egyszerűen többet nem szeretne tőled! Felfogtad végre?

Tessék egy erdemedben hozzaszolo választ kaptál, szívesen.

2023. jan. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Làtam kevesen értik meg a lényegét egy egyszerű kérdésnek. Senki nem akart senkitől többet meg mást sem. Én keveseltem a szexet ,àllìtja hogy nincs senkije megmondanà volt már olyan nekem is és neki is.... csak az érdekel hogy mire gondolhatott ezzel a jobbat érdemlek mondattal de eddig csak a 8as válasz lehet jó esetleg.

Szóval ő rám írt,baráti veszélgetés volt majd egyszer csak feljőtt témába hogy keveset találkozunk. Kérdeztem hogy mi az oka de nem adott rá választ. Annyit mondott többször is hogy nincs senkije. A munkájának él.

2023. jan. 10. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!