Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszú távú szexkapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú távú szexkapcsolatba belemenni szüzen?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok és eddig mondjuk úgy más dolgok voltak fontosak, hosszú éveken keresztül másról kellett gondoskodnom és nem volt időm "pasizni". Sajnos már nincs velem akiről gondoskodtam és úgy döntöttem annyi mindenből kimaradtam elkezdek kicsit nyitni a világ felé...

Nemrég megismerkedtem valakivel, legalább őszinte volt velem nem hitegetett, elmondta hosszú távú szexpartnert keres.

Mondtam, hogy nekem ez nem biztos, hogy menne megértette de valamilyen "barátság" alapon még beszélünk.

Viszont én nem hiszek ebben a férfi-női barátságban és nagyon vonz szexuálisan de nem tudom jó ötlet e így elveszítenem. Kívánom és ha rágondolok már az is felizgat, vágyom már a szexre is de nem tudom később ezt nem e bánnám meg. Tudom ez csak a szexről szólna és félek később éreznék iránta többet is...

Nem tudom mit tegyek tényleg tanácsra lenne szükségém.

A válaszaitokat előre is köszönöm.



2022. okt. 4. 09:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
29%
Próbáld meg vele, végül is nem kell hozzámenned vagy ilyesmi!
2022. okt. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
44%
Bármikor kiszállhatsz a kapcsolatból!
2022. okt. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%

Érzelmileg kötődni fogsz majd hozzá valószínűleg, akkor is, ha ő nem nyitott erre. Ez fájni fog.

Emiatt inkább azt ajánlom, keress olyan párt, aki hasonlóan komoly kapcsolatot keres, mint te. Randizgass még, bátrabb leszel. Nem kell belemenni az első ajánlatba.

2022. okt. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%

Belefogsz szeretni és még több évet vesztegetsz el egy olyan kapcsolatra aminek nincs jövője.

Mire kivergődsz ebből a szexkapcsolatból azt veszed észre hogy már 35+ éves vagy ami sokkal rosszabb mint egy szüz 27 éves

2022. okt. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

4.

Az van bennem, hogy most csak jól akarom magam érezni vele...

De igen attól tartok beleszeretek.

2022. okt. 4. 10:00
 6/22 anonim ***** válasza:
94%

Ebből az szokott lenni hogy évekig szeretője maradsz, elveszed magadtól a lehetőséget hogy normális párkapcsolatod legyen.

Legalább olyan valakit keress aki többet akar szexnél, mert az első erős érzelmi kötéssel szokott járni, és igen nagyon szerelmes leszel.

Míg ő mosolyog majd hogy sosem igért többet szexnél, de szivesen leápol amikor szeretnéd, igy mennek el éveid a semmire, egy ilyen férfi.

Pont ez az hogy már ilyen laza dolgokra nincs sok időd, ha most elvesztegeted, 35+ évesen piszok nehéz lesz normális kapcsolatot találni

2022. okt. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
80%

Beleszeretsz később, ez tuti, mivel már így is kedveled ha már egyszer baráti szinten beszélgettek. Amúgy meg menjen már a fenébe az a ffi akinek csak erre lennél jó. Ennyi erővel akkor már kérj pénzt érte..

(26N, mellesleg szűz, de én legalább tudom mit érek és nem elégszem meg ilyen ócska szexajánlatokkal..😒😏)

2022. okt. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
50%
akkor már legalább kérj pénzt érte*
2022. okt. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Szinte boritékolható hogy beleszeretsz majd, egyre több közös időt akarsz vele, aludjon veled, menjetek együtt ide-oda, stb.

Sok leszel neki emiatt, és inkább szakít -talán családja van-, neked meg nagy szenvedés lesz.

HA ez nem tántorít el, akkor viszont hajrá, mert "biztonságosan" szexelhetsz vele, belerázódsz, segít kibontakozni.

2022. okt. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

9. Nincs családja, vagy barátnője erről szó sincs.

Teljesen igazat adok viszont abban, hogy nagy valószínűséggel én többet éreznék... Azt meg nem akarom. Talán ez a "barátság" sem jó így.

2022. okt. 4. 11:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!