Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan akadt ki a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki a barátom?

Figyelt kérdés
Elmentünk bulizni és iszogattunk a haverjaival. Kb ugyanannyit ittunk de a barátom sokkal hamarabb kész volt mint én. Ezért kinevették hogy én többet tudok inni mint ő. Erre rámförmedt hogy èn mégis hogy képzelem és miért nem viselkedek úgy mint egy nő… Jogos vagy nem?
2023. jan. 13. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
XD
2023. jan. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem tud inni, és még hisztis is. :D
2023. jan. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Akit kiröhögnek annak hogyan kéne reagálnia
2023. jan. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Nevetséges, miért nem kérdeztél vissza, hogy ő miért nem "igazi férfi", aki bírja az alkoholt? :D Ugyanolyan értelmetlen megszólalás lett volna, csak talán észrevette volna magát. Eleve nem értem, hogy miért veled volt bunkó, amikor a barátai nevették ki.

A barátom úgyszintén kevésbé bírja az alkoholt, hozzám, a nőhöz képest. Amikor a közös baráti társaságunkkal iszogatunk, ott is kuncogtak már ezen a barátaink, de a barátomat szórakoztatja a legjobban a dolog. Ő csak nevet ezen, mert egyrészt nem tehet róla az ember, hogy mennyire bírja az alkoholt, másrészt nincs ebben semmi rossz, baráti csipkelődés az egész.

25N

2023. jan. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert te csak bubis vizet ittál.
2023. jan. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, csak rajtad vezette le, hogy kirohogtek, kaptál egy kis ízelítőt abból, hogy valójában milyen személy a barátod. :)

Más helyzetben is te leszel a hibás, ő sose, mert ő a férfi és neked qss van.

2023. jan. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
"rámförmedt" - erre nincs semmi szükséged.
2023. jan. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az igen.

Nem szakítanék minden hülyeségért, de ha részegen rám förmedne a párom, mert ő nem bírja se az alkoholt, se a kritikát, onnantól nem kéne szólnia hozzám.

2023. jan. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
93%
A barátod hülye, de erre legszívesebben én is csak annyit mondanék, hogy ikszdé.
2023. jan. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!