Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan akadt ki a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki a barátom?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barát aki történetesen masszőr, és úgy esett a dolog, hogy barátnőmmel elmentünk hozzá egy masszásra. Ezt megtudván a barátom teljesen kiakadt, hogy mit képzelek én magamról, hogy egy holmi haveromnak hagyom magam taperolni meg vele masszíroztatom magam mikor barátom van. Odáig jutott az egész, hogy megcsalásnak vette. Én nem éreztem annak, de azóta harag van közöttünk.
2015. júl. 15. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fura elképzeléseik vannak az embereknek a masszázsról. Ha a haverod profi és profi módon is viselkedett veled, akkor nem baj. Bár ha tudod hogy a barátod féltékeny típus, illett volna előre szólni neki róla. Lehet csak az a baja, hogy úgy érzi, elsunnyogtad, tehát biztos több van mögötte. Az persze tök más, ha egy random haver felmegy hozzád masszírozni, aki nem is ért hozzá.
2015. júl. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van egy masszás szalonja.. ott voltunk nála. A fiú barátot pedig még egyetemről ismerem.
2015. júl. 15. 15:37
 3/7 anonim ***** válasza:
26%

Ha megcsalásnak nem is számít valamilyen szinten jogos.

Mondjuk nem ilyen durva a helyzet ahogy a barátod leírja ,de személy szerint én sem örülnék neki ,ha a barátnőm egy fiú haverjával masszíroztatná magát ,még ha csak ennyi történik is.

Ha esetleg én is ismerem a srácot akkor esetleg megbízok benne ,de akkor se néznél jó szemmel.

Szóval ,hogy pontot tegyek a végére ,ha nem is megcsalás ,de valamilyen szinte jogos a kiakadása.

2015. júl. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ismerősnél én sem lennék feldobva, nem tartanám megcsalásnak, de akkor sem örülnék neki.


Egyébként az ilyen gondolatok nem véletlenül alakultak ki, rengetegszer előfordul, hogy hosszabb-rövidebb idő után megcsalás lesz a dologból. Mert aztán visszamegy megint, és mivel barátok elsírja, hogy milyen bunkó a nője\pasija, aztán a nagy sírásnak valahogy szex\csók\akármi lesz a vége - természetesen nem minden esetben, de elég gyakran ahhoz, hogy érdemes legyen rá odafigyelni.

2015. júl. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

engem mikor egy lány masszásra hívott a lakásra,ártatlan masszásra azt akarta dugjam meg

fordítva nem tudom ez hogy megy,gondolom szerényebben azért.

2015. júl. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne magyarázz, kislány.

Ha én megmasszírozok egy csajt, azt meg is prücskölöm. A többi mellébeszélés.

2015. júl. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ezt a problémát már ki se hagytam volna csírázni. Szimplán elmondtam volna előtte a tervet a páromnak, és leültünk volna megbeszélni, hogy őt ez mennyire zavarja.

Teljesen más lett volna a szitu, ha előtte és nem utána tudja meg.

Nekem is rosszul esett volna, ha a barátom azzal jön haza, hogy az egyik csajhaverja megmasszírozta... Erre valami olyat mondtam volna, hogy "Oké, és én erről miért nem tudtam hamarabb?".

2015. júl. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!