Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tenyleg van ember meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg van ember meg a vilagon, aki nem tervez gyereket?? Van meg olyan fiatal par,akik nem akarnak gyereket??

Figyelt kérdés

Mindenhol a babakocsi,mindenhol terhes nok.. Nem a szemem allt ra a temara,mert ez nalunk kesobb lesz es nem feszulten ra. Viszont persze elismerem erdekel,hogy miert annyira durvan tele van minden babakocsival,hogy az brutalis. Teljesen atlag embereknel latom, nem, nem csak a kissebbsegieknel. Mindenhol: minden tele van terhes hasakkal, babakocsikkal. Jelenleg 10/9 fiatal par akar gyereket a maradeknak meg nem lehet? Ezt latom! Ti mit vesztek eszre?


En max oregebbnek erzem magam majd par ev mulva,hogy megadott ideig van csak ra lehetoseg nyilvan, nem 50+ osan. :D



2023. jan. 13. 18:28
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen vannak.
2023. jan. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
Hogy ne legyen bicskanyitogato a kerdesem: Nem en pont nem szuleszteni akarom a nepet! Hanem megrokonyodtem hogy mindenhol mindenki szul. Akik velem egykoruak (24-27 ev) es en picit kesobbre gondoltam ezt.
2023. jan. 13. 18:31
 3/49 anonim ***** válasza:
52%

Miert fiatal a kulcsszó?

Én nem egy vezető nőt ismerek, akiknek még 40 évesen se kell gyerek, ahogy 20 évesen se csináltak, mégis van férjük is.

Ők amolyan festett szőke öreglánynak néznek ki. 40 évesen is gimis ruhákban járnak:D


Aztán nem egy 40 koruli ferfit ismerek akiknek jobb is hogy nincs gyereke. Tróger sz.remberek.

2023. jan. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
88%
Valami óvoda vagy szülészet mellett lakhatsz, csak nem tudsz róla. Én egyáltalán nem látok ANNYI terhes, kisbabás embert. Nyilván sok gyerek van, mindig sok volt. De a fiatalok nagy részénél nem látok gyereket. A baráti körömben pl (25-30 évesek vagyunk) konkrétan senkinek nincs.
2023. jan. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
91%

Én sem tudtam elképzelni, hogy 30 alatt szüljek.


Nem csak az anyagiak, legfőképp az hogy nem értem meg és korábban. Most 31 vagyok, 30-tol tartottam ott fejben, hogy igen, már szeretnék. Ekkor jött belülről a hang.


Egyébként meg egyre nagyobb trend mostanában a tudatos gyerektelenség is. Meg persze olyanokról is tudok, akik el sajnos nem jött időben össze és már nem lehet.

2023. jan. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként tényleg kitolódott, és ritkán látni 30 alatti anyákat…
2023. jan. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
30%

Te is megnézted a telexes videót, ahol képesek voltak a legszélsőségesebb embereket megszólaltatni? :D Őszinte részvétem. Borzalmas volt.


Amúgy szeretnék gyereket - csak nincs nő, aki megszülje! Na, ez az igazi tragédia.

2023. jan. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 Lazy Lover ***** válasza:
24%
Te hol élsz??? Több ember hal meg mint születik
2023. jan. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:

#7 nem nem lattam!! A tekex videot. Linket kerhetek?

Es hat ez van, de ez csak most vab: majd eljon a te nagy Ő-d is! :D vagy te leszel a tv-ben az uj nagy Ő. XD na. Amugy: itt van egy pelda arra amikor egy ferfi mondja hogy o aztannn 75 eves koaig tudna apa lenni: aha: de termofold nelkul a mag..mit sem er,nincs hova vetni! -Ezt akkor szoktam gondolni mikor egy ferfitol meghallom,hogy jaj o aztan akkor lehet apa amikor akar. 75+ osnak a 20on eves pipi nem fog szulni,hacsak nem penzert....


Nem kissebbsegieket latok. Mindenutt a babakocsi.. Csaladomban most pont nem, de a kulvilagban igen.

2023. jan. 13. 18:52
 10/49 anonim válasza:
90%
27 éves férfi vagyok, sosem akarok családot.
2023. jan. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!