Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan Ne legyek áldozat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan Ne legyek áldozat egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hogyan kell viselkedni ahhoz, hogy ne váljon belőlem áldozat? Sajnos az előző párkapcsolatomban tipikus áldozati szerepben voltam, ezt szeretném elkerülni a jövőben. Tudnátok tippeket adni?
2023. jan. 17. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kerüld azokat, akik nagyon hirtelen nagyon intenzíven kezdenek ki veled, ne tárulkozz ki azonnal (semmilyen értelemben), mindig legyen gyanús, ha valaki nyomul!...
2023. jan. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jellem fejlődés, önfejlesztés. Bar ez sok mindentől függ es nem megy olyan konnyen, kapcsolatban meg plane h gyenge jellem vagy.
2023. jan. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a #2-el, önfejlesztő programok, könyvek, cikkek.


Egyébként úgy lehet ezt kikerülni, hogy oda figyelsz hogyan viselkedik.

-Nagyon nyomul, csak szexet akar.

-Nyavog a volt barátnőről, vagy régóta nincs kapcsolata önbizalomhianyos, lelkiekben használna ki.

-Beképzelt, csak magáról beszél, fukar, indulatos, alkoholizál, nincsenek tervei? Kuka azonnal.

2023. jan. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Soha ne beszelj arrol hogy aldozat voltal. Lesznek ugyanis vitak es 10 ev utan amugyis sok kapcsolatban valnak ellensegge a parok. Igy ha tudja rolad hogy aldozat voltal, ezt felhozza ellened, birosagon stb. mintegy tanuskodva a bantalmazodnak hogy veled volt a baj. Aztan fuggetlenseg, onallosag, szigoru parkapcsolati hatarok huzasa. Ne mutasd magad sose gyengenek, engedekenynek. Ha nem tehet meg veled dolgokat, nem is fogja megprobalni.
2023. jan. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyan is elő tud fordulni tapasztalatom szerint, hogy akkor is áldozatnak érzi magát az ember, ha a párja nem olyan mint amilyeneket az előttem lévők leírtak. Én régebben nagyon bezárkózott személyiség voltam, nem mertem megnyílni senkinek, elmondani a véleményem. Mindig csak felvettem az akkori párom személyiségét, hobbijait, és ezt öntudatlanul tettem, mire egyszer azt vettem észre, hogy nem az az ember vagyok aki én lenni szeretnék.

Nagy erőt kellett vennem magamon és határozottabbnak lenni. Kerek perec megmondani én mit szeretnék, nem hagyni magam alárendelni. Régebben féltem tőle, hogy netán az akkori párom nem szeret eléggé és nem fog így elfogadni. Aki nem fogad el, az jobb is, hadd menjen. De a mostani páromon érzem, hogy így is szeret, és nem érzem magam alárendelt félnek a kapcsolatban. Lehet nem erre gondoltál kérdező, de ha neked nem is remélem másnak gondolatébresztő lesz a történetem.

2023. jan. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!