Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a jó kapcsolat ahol egyálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a jó kapcsolat ahol egyáltalán nincs veszekedés?

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 13:53
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Na akkor arról mi a vélemény hogy mi a barátommal 2 hónapja vagyunk együtt na és minden héten legalább 3szor összevitatkozunk, de főleg msnen személyesen ritka, mivel kb heti 3szor találkozunk.
2010. okt. 3. 14:37
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Régebb mi is msn-en vitáztunk, tudod miért könnyebb ott?

Nem kell a szemébe nézz, bátrabban odamondod a frankót. Mi is ezt csináltuk :)) Persze egy idő után ráuntunk és a párom azt mondta többet sosem beszél velem msn-en. azóta sem beszélünk csak nagyon ritkán számítógépen, valahogy megszoktuk:D

Figyelj erre, ne vágjatok egymás fejéhez olyan dolgokat, amik bántóak. msn-en persze könnyű, de később a szemébe kell nézni, ezt ne felejtsd el.

Beszélj erről a barátoddal, hogy mit gondol a veszekedésekről, lehet, hogy ő is soknak találja. Ketten megtudjátok ezt oldani, ketten tehettek érte!

hány évesek vagytok?

2010. okt. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
18évesek
2010. okt. 3. 14:45
 14/16 anonim ***** válasza:

Mi 17 évesek voltunk, a párom 18, amikor egy évig folyamatosan veszekedtünk szerintem ne is volt olyan nap, hogy ne tettük volna meg, és szégyen nem szégyen néha elég csúnyán tettük:-S

Aztán ahogy telt az idő "felnőttünk" a kapcsolathoz, és manapság már csak vitatkozunk, de nagyon ritkán. Gyakran beszélgetünk és sosem vagyunk tiszteletlenek egymással. Ha szeretitek egymást képesek lesztek közösen megoldást találni!

(egy előző voltam)

2010. okt. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Érdekes mindenki azt írta hogy ha egy pár nem veszekszik akkor az egyik tuti alárendeli magát a másiknak. Szerintem ez nem így van.


Minden embernek meg kéne tanulnia kezelni a másik nem rigolyáit. Én a barátnőmmel 3,5 éve vagyok együtt (20 évesen vagyunk) és szinte sosem veszekedtünk, mindenki ilyen mintapárként tekint ránk. Sosem értettem min lehet veszekedni. Durcizások persze vannak néha, de max 20 percig tart. Most a nők tudjuk milyenek, ha valami kisebb dologban azt hiszi hogy igaza van, és én tudom hogy nem, akkor sem fogok vele üvölteni ha nem annyira lényeges dolog. Hadd higyje hogy neki van igaza, aztán kész. Meg ha egy nő tudja, hogy a férfi valami olyasmit csinál ami közben k.rvára nem kéne zavarni, akkor ne menjen oda zavarni csak ha rohadtul muszáj. Soksok példát lehetne még írni, de a lényeg annyi, hogy a férfiaknak meg kell tanulni kezelni a nőket, a nőknek pedig a férfiakat.


De ezt max 18 év felettieknek mondom, mert ilyen 15-16 éves korban a mai fiatalok azon is besértődnek és összevesznek ha pl a fiú ráköszön egy ellenkező nemű ismerősére v fordítva..

2010. okt. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15:54

Én is így gondolom. Egy előző vagyok, aki azt írtam, hogy régebb veszekedtünk a párommal sokszor igen, az is baj volt, hogy hánykor, hol, mikor meddig miért, miért nem, van-e sapkám, nincs-e sapkám stb.

Valóban azt gondolom, hogy ha két ember egymás mellé "érik" és megfelelő emberekről van szó, akkor a veszekedések, vitatkozások száma egyből alább hagy.

Ahol sok a veszekedés, ott valami baj van, ott az alma kívülről piros, belülről viszont rohad a közepe. Na persze arról ne is beszéljünk akik csúnyán beszélnek és mindenfélét szórnak a másikra.

Mi is húsz évesek vagyunk és nem is tudom már mikor veszekedtünk utoljára. Manapság ha vitatkozunk az jelentős dolog miatt van, folyton nem sértődünk be.

Nézeteltérések persze azért vannak.pl mikor reggelente alig tudom kiimádkozni az ágyból vagy ha megígér valamit és "elfelejti". És persze én sem vagyok hibátlan...


Úgyhogy szerintem nem baj h néha vannak viták, főleg tizenévesek kapcsolatában, mert azt ki lehet nőni (tapasztalat:P). De ha már valaki zsarnokoskodik vagy állandóan veszekszik ott nincs szerelem...:-S

2010. okt. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!