Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez így? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez így? Miért nem lehet őszintének lennie valakinek, egy kapcsolat elmúltával?

Figyelt kérdés
Ha valakivel megszakítod a kapcsolatot, soha nem fogja másoknak a teljes történetet elmesélni, csak annyit amennyi őt ártatlannak tünteti fel, téged pedig bűnösnek.
2023. jan. 19. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Minden ember ilyen. Én pont ezért nem ítélkezek addig, amíg nem hallom mindkét oldalt.
2023. jan. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Sokan nem is fogják fel / értik meg, hogy rajtuk is múlt.
2023. jan. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
#2 nem feltétlen hibás mindkét fél. Lehet az egyik nagyon igyekezett, a másik viszont szart bele. Illetve adott szituációkat is máshogy él meg két ember. Van, ami neked sértő, pedig a másik fél egyáltalán nem annak szánta. Így máris két külön story születik egy adott eseményről…
2023. jan. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3: Nyilván ez is igaz, én is akartam írni, de gondoltam evidens, és a kérdés - gyanítom - kifejezetten arra a helyzetekre vonatkozott, amikor mindkét fél benne volt.
2023. jan. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#3

Erről szól a kérdés.

Miért tünteti fel magát a vétkes fél védtelennek, a másikat pedig "bűnösnek?

Nem tisztább őszintének lenni? Örökre nem marad titokban a valós story, és az esetben aki addig "vétkesnek" hitt, könnyen elfordulhat tőle.

2023. jan. 19. 15:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyilván azért, hogy ne ő tűnjön bűnösnek. Egoista.
2023. jan. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az emberek, tudattalanul is, nagyon elfogultak önmagukkal szemben, főként, ha nem sikerült lélekben felnőniük. Az igazi felnőtt képes vállani a hibáit, gyengeségeit, a felelősséget. Sajnos kevés az ilyen ember.
2023. jan. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!