Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mutassam meg a fiúnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mutassam meg a fiúnak, hogy kár volt ilyen lányt hagyni?

Figyelt kérdés

1 hónapig kavartam egy fiúval,és beleszerettem,de 1 héttel ezelött mással csókolózott. :(

És megszeretném neki mutatni,hogy egy ilyen lányt kár volt futni hagyni.


2010. okt. 3. 15:57
 1/3 Moszuke ***** válasza:
100%

:DDD

ha megmutatsz neki bármit is, azzal tudod mit mutatsz meg neki?

azt hogy jól döntött.


de ahogy érzed...^.^

2010. okt. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy megmutatod neki, hogy erős vagy nélküle is, nincs szükséged rá. Boldog és kiegyensúlyozott vagy, nem sírsz utána.

De sajnos ehhez ezt érezned is kell, úgy nem fog sikerülni, ha titkon szenvedsz attól, hogy nem kellettél neki...

Tartás, önbizalom és egy kis csinosság! Mosolyogj sokat, és az jöjjön szívből! Sok sikert!

És lényeg, hogy legfőképp magadért csináld és ne egy olyan fiúért, aki mással van!

2010. okt. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én ugyanezt kérdezném, de forditva
2010. okt. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!