Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy 34 éves egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 34 éves egyedülálló férfi az özvegy édesanyjával él, az red flag? Részletek lejjebb

Figyelt kérdés

Van egy pár évvel fiatalabb testvére, aki tavaly költözött el otthonról. A pasinak jól kereső állása van, de úgy érzi, amíg nem jön valaki komoly kapcsolat, addig minek költözzön el. Majd ha lesz olyan nő, akiért érdemes, akkor elköltözik.

Szerintetek ez így elfogadható?


2023. jan. 22. 17:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
60%

Nekem red flag, igen.

Imádom a családomat, de igényem volt arra 21 évesen, egyetem után, hogy függetlenedjek tőlük. Napi szinten tartom a kapcsolatot velük, gyakran találkozunk, akármikor, akármiben számíthatunk egymásra, de nekem fontos a tudat, hogy 23 évesen önállóan, egyedül állok a lábamon.


Nyilván mindenki azt csinál, amit éppen akar, és semmi közön más életéhez, de az biztos, hogy nem jönnék össze olyannal, aki ennyire igénytelen.

2023. jan. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megtehetné anyagilag, hogy külön menjen, de nyilván kényelmesebb meg kifizetődőbb így neki. Még sosem lakott külön, igazából olyan kapcsolata sem volt, akivel összeköltözhetett volna. 1 komoly, 5 évig tartó kapcsolatot tud "felmutatni", aminek lassan 10 éve vége.
2023. jan. 22. 19:54
 13/13 kamureg ***** válasza:
MAMAHOTEL bakker lusta elkényeztetet gecó vagy !!!
2023. febr. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!