Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érezhetem ezt az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érezhetem ezt az exem iránt?

Figyelt kérdés

Gyerekem apját sosem szerettem szerelemmel, csak elvoltunk nagyon rövid ideig. Emberileg nagyon rossz véleménnyel vagyok róla, de szórakoztató, vicces, mindig jó hangulatom lesz tőle(amikor épp nem botránkoztat meg vagy leszek tőle nagyon ideges), normálisan, jó hangulatban tudunk beszélni, ha kell. Mindig voltak női(velem párhuzamosan is, mint kiderült.. ), általában több egyszerre, néha jártak, néha kavartak, mikor minek mondta, sosem érdekelt. Most úgy néz ki, hogy egy betalált a régiek közül és felvállaltan kizárólagosan együtt vannak.


Engem meg zavar! De miért? Mármint tényleg nem voltam szerelmes meg semmi, most sem vagyok, én is voltam másokkal(sajna beléjük sem voltam szerelmes). Miért zavar? 10 éve volt az egész kb 3 hónapig(amíg ki nem derült, hogy terhes vagyok, majd utána rá, hogy csalt), nem tudok eligazodni magamon. Nem akarnék vele lenni, tudom, hogy a legnagyobb hülyeség lenne, mert emberileg nem passzolunk és csak szívnék, nagyon problémás több területen, még ha szórakoztató is.. de úgy érzem hogy neki csak ne legyen szerelmi kapcsolata, mert az "közénkfurakodni", ami kész vicc, mert ugyan jóban vagyunk, de van, hogy fél évig nem is beszélünk.


Tök hülyeség, a többi exemnél nem éreztem soha hasonlót sem, pedig már voltam szerelmes. Olyan, mintha nem féltékenység lenne, nem akarok a csaj helyében lenni, de nem tudom miért érzem azt, hogy egyedül kellene lennie az exemnek. A csaj csúnyább nálam egyébként, kb velem egykorú, jófejnek látszik.


2023. jan. 24. 17:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is féltékeny vagyok olyanokra néha akikkel járok de nem is szeretem.

De egy 3.fél az valahol gusztustalan egy kapcsolatba így is. Meg az átverés is ami ezzel jàr. Mert én viszont nem verem át a másikat nem csalom hanem korrekt vagyok még úgy is hogy nem szeretem, de van bennem ennyi.

2023. jan. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!