Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkozott már valaki hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozott már valaki hasonló pasival?

Figyelt kérdés

Előfordult már valakivel olyan, hogy miután megismerkedett egy sráccal, a szex is megtörtént és ezután a csajt elkezdte kritizálni?

Konkrétan a külsejét és azt tanácsolta neki, melyik edzőterembe menjen illetve javasolt olyan helyet ahol olyan gépek vannak amik lefogyasztják az embert és a bőrét is összehúzza. Meg javasolta a bőrfeszesítést.

Helyes, normál testalkatú nőről van szó, aki általában tetszeni szokott a pasiknak.

Ilyenkor mit lehet reagálni ezekre a beszólásokra?


2023. jan. 26. 11:49
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
170 centi magas vagyok és akkor mikor megtörtént a dolog, 65 kiló voltam, de azóta olyan 62 körül vagyok. Tehát teszek érte.
2023. jan. 26. 12:05
 12/31 anonim ***** válasza:
86%
Érthető, hogy kiborultál. Szerintem a 65 kg nem sok amúgy egy pasinak ehhez a magassághoz.
2023. jan. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
2023. jan. 26. 12:09
 14/31 anonim ***** válasza:
88%

Na igen, szerintem ehhez a magassághoz még jól is áll ez a súly, főleg ha jól oszlik el. Érdemes ilyenkor elgondolkodni, hogy inkább olyan pasikkal kellene ismerkedned akiknek ez az idealjuk, ugyanis ha olyan pasira vágysz, aki megteheti, hogy kritizál téged, folyton csak egy irányítható nő leszel, aki megfelelni akar.

De a kérdésed is bűzlik a megfelelési kényszertől, önbizalomhánytól, te vagy a tipikus jó pasit akar, de ő maga egy trampli, aki konkrétan hülyét, viccet csinál magából.

2023. jan. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell emiatt sirni es plane ne vele randizz, ha lefogysz. :D Ez egy paraszt, ennyi. Egyebkent van ilyen sracismerosom, de csak haver, es en is szoktam kritizalni ot es mind a ketten lerazzuk magunkrol. Alapvetoen az oszinteseggel nincs gond, de az nem normalis, hogy valaki megfektet es utana elmondja, miert vagy amugy szar.
2023. jan. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 Noren1989 ***** válasza:
95%

Szimplán paraszt volt a fószer, vaaaagy, ami még valószínűbb, hogy így akart mély benyomást tenni.


Majd azért figyelj oda, hogy ne kattogj rajta és felejtsd el a kipöcsűkét minél hamarább.


A hatásmechanizmus a következő: elkezdesz kattogni, az önbecsülésed csökken. Még mellé zúz pár szóval rajtad, aztán idővel visszajár, és még te érezd magad megtisztelve, hogy beléd lógatja az emberiség féltett kincsét.


No, ezt elkerülheted, ne félj.

2023. jan. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Emiatt lett önbizalom hiányom, mert beszólt. Előtte meg nagyon tetszettem, ráadásul nem is kezdeményeztem, ő szólított le, ő ostromolt egy ideig, tehát nem egyből történt meg a dolog. Ismerkedtünk előtte. Pont ez fáj, mert nem így ismertem meg, rendesen megszerettette magát előtte. Most meg már egyedül maradtam a feldolgozással, azzal hogy megsebzett stb.
2023. jan. 26. 12:27
 18/31 anonim ***** válasza:
95%
Ha egy túlsúlyos pasi merne rám megjegyzést tenni, elküldeném az anyjába. Kinek hiszi magát?
2023. jan. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
94%
Azta mekkora tapló b@rom! Az érzelmi intelligenciája szerintem már negatív tartományban van az ilyennek.
2023. jan. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
95%
Ezt úgy kellett volna lereagálnod hogy ő meg végezhetne valamilyen péniszfejlesztő gyakorlatot mert alig éreztél belőle valamit. Meg a hasán is dolgozhatna mert hiába kerested a kockákat de nem találtad és ez elég gáz a mai világban.
2023. jan. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!