Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkozott már valaki hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozott már valaki hasonló pasival?

Figyelt kérdés

Előfordult már valakivel olyan, hogy miután megismerkedett egy sráccal, a szex is megtörtént és ezután a csajt elkezdte kritizálni?

Konkrétan a külsejét és azt tanácsolta neki, melyik edzőterembe menjen illetve javasolt olyan helyet ahol olyan gépek vannak amik lefogyasztják az embert és a bőrét is összehúzza. Meg javasolta a bőrfeszesítést.

Helyes, normál testalkatú nőről van szó, aki általában tetszeni szokott a pasiknak.

Ilyenkor mit lehet reagálni ezekre a beszólásokra?


2023. jan. 26. 11:49
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, én vékony, formás, kondizós nő vagyok. A sportos pasik soha nem kritizálnak, inkább bókolnak. Csak azok szoktak negatívan megnyilvánulni, akik nálam szarabbul néznek ki. Tudod, miért? Mert magukkal nem elégedettek és azt akarják, hogy te se érezd jobbnak magad. A saját önbizalomhiányukat vetítik rád. Nehogymár egy túlsúlyos pasi miatt érezd rosszul magad🤣62-65 kg-val pedig ilyen magasság mellett aligha lehetsz duci.
2023. jan. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
88%
"Előtte nagyon odáig volt" - ameddig nem kapta meg amit akart
2023. jan. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
66%

Én nőben találkoztam ilyennel, nem is egyel, régebben meglehetősen adtam magamra, sportoltam, kondi, stb, kért tőlem fotót, és gyakorlatilag szrrá kritizálta minden testrészemet, persze ő fotó nélkül.

De még mielőtt elküldtem volna a retkes qrv anyjába, letiltott.

Szóval igen, vannak bunkó gyökér nők is, nem kevesen.

2023. jan. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
52%
Nem, viszont ha vasággyal 30 kiló vagy el lehet gurítani annak ajánlom akár férfi akár nő, sőtt még az egészséges embereknek sem árt a mozgás, persze gondolom ha már összejövök valakivel az hasonló beállítottságú lesz mint én nem az ellentétem.
2023. jan. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy tudom nem volt rendes ez a srác, de nagyon nehéz elengednem, mert tényleg azt hittem jól megismertem és bízhatok benne. Annyira bánt az is amiket mondott, de az is hogy elveszítettem.
2023. jan. 26. 13:45
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ezért kell karatézni és feltételezni hogy mindenki szerint vicces ha valaki felnőttként ilyeneket csinál xd
2023. jan. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a te bajod, hogy önbizalomhiányod lett és nem fogsz tudni másban megbízni, hanem hogy még mindig odavagy ezért a parasztért. Ébredj fel! Nem, ez nem általános, a pasik többsége nem ilyen. Miért pont egy gyökérrel foglalkoznál, amikor vannak normálisak is? Sz@rd le. Ő is tudja, hogy hülyeséget beszél, ha nem tetszett volna neki, szexelni se tudott volna veled. Csak beléd akart rúgni, mert egy komplexusos f@sz🤷🏼‍♀️
2023. jan. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Nárci pasi, tipli.
2023. jan. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ember konkrétan egy hulladék. Nincs mit szeretni rajta. Kétszínű, jellemtelen érdekember, aki nem érdemel meg téged.
2023. jan. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Mit tud ez a pali , vagy milye van , hogy még ezt is benyelted neki?
2023. márc. 5. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!