Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajokkal hogyan szokás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajokkal hogyan szokás megállapodni barátság extrákkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Persze most ideálisan az kéne, hogy első perctől megmondani, ha valaki nem akar komolyat és akkor nyilván tiszták lennének a viszonyok. Ellenben a tapasztalat azt mutatja, hogy nagyon kevés nő fogadja el, ha nyíltan megmondják neki, hogy igazából tökre szeretnék lefeküdni veled, de párkapcsolat nem annyira érdekel és nem is vagyok hajlandó erőfeszítést tenni érte. Ha nem nagyon jóképű férfi valaki, akkor a nők többsége valószínűleg nem fog belemenni ilyesmibe.

Az ősi ösztönök azért mégis megvannak és szüksége van a nőnek arra, hogy különlegesnek érezze magát, hogy csak őt akarja a férfi még ha racionálisan végiggondolva egyértelműen nem erről van szó, de valahogy ott kell legyen a levegőben ennek az érzete. Igazából valahogy ez adja az izgalmat és a nehézséget is az imerkedésben, ha nincsenek egyértelműen kijelölve a határok. Úgy látom legtöbben úgy csinálják, hogy párszor szexelnek aztán mondják, hogy hát legyen inkább barátság extrákkal végülis tök jól élvezzük egymás társaságát. Erre meg aztán vagy azt mondja a csaj hogy ok, vagy nem, de legalább volt már valami akció. Biztos kell jó kommunikáció is ehhez.



2023. jan. 27. 10:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
95%

Adom a 10-es válaszát.


Velem is előfordult, hogy a legelején megmondtam, hogy csak szex és barátság lehet köztünk, amibe a srác örömmel belement. Aztán ki volt készülve, amikor rájött, hogy igazat mondtam. És mi tagadás, velem is előfordult hasonló, habár én végig tartottam magam a szabályokhoz, és a srác máig nem tudja, hogy kedveltem.


Férfiak és nők egyaránt full irracionálisak.

2023. jan. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
38%
Kérdező, tehát most azt kérdezed, hogy hogyan kell érzelmileg kihasználni a nőket? Egy gerinces embernek sehogy. És de, már az ismerkedés elején szokott arra vonatkozó beszélgetés lenni, hogy ki mit vár el. Ha itt sunnyogsz, meg félrebeszélsz, akkor egyértelműen félrevezeted a nőt, amiért meg fog rád haragudni. Aki normális kapcsolatot akar, az nem fog szexkapcsolatba belemennni.
2023. jan. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 NTBS ***** válasza:
64%
Nem tudom, mert még nem jött össze.
2023. jan. 31. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!