Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel együtt szoktam játszani, egy ideje nem tudok játszani ezért csammk írásban beszélgetünk minden nap.

Van párja, de nem nagyon beszél róla.

Vagyis eddig rosszakat mondott róla, hogy irányító, hogy mindig ő van náluk és nem ő megy a csajhoz, pedig nem szereti a srác családját.

Próbáltam jól reagálni, de mindig azt érzem ha a csajról van szó és pozitívat próbálok írni nem reagál rá.

Sokszor minden nap kérdezte hogy milyen volt a napom, miújság, elég sokat beszél velem.

Ha fáradt akkor mindenkivel bunkó, de velem valamiért sosem volt bunkó semmi esetben sem.

Reggel a párja szokta ébreszteni és vele is bunkó reggel mert fárdt, mondta hogy ő ilyen, de leírta hogy mikor kel, 3 percre rá már írt nekem de velem akkor sem volt bunkó.

Kérdeztem miért, de nem kaptam rá választ.

Mindig leírja mi történik vele, a munkában mi volt és magát a problémát is leírja.

Munka szünetben is írogat nekem, még ha éjszakás is leírja hogy lassan telik az idő.


2023. jan. 29. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Remélem azért nem állsz le flörtölgetni a sráccal és jó lenne ha mindezek ellenére tiszteletben tartanád hogy amúgy kapcsolatban van. Lehet most van egy kis vitás időszakuk ilyenkor persze hogy bármit is csinál az "asszony" az mindig rossz bezzeg a random csaj a netről az milyen jó. Szóval ha van benned egy kis gerinc én inkább lassan le építeném ezt az egészet nehogy te legyél az aki miatt szét mennek a végén
2023. jan. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én teljesen barátként tekintek rá, csak elég furának tartom a viselkedését ezért kérdeztem.
2023. jan. 29. 18:09
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Te már voltál itt kis kincsem és azt írtad akkor is, hogy csak barátként tekintesz rá, megmondod neki.

Fel voltál háborodva, amikor többen azt írtuk, hogy oda vagy érte és nem csak játszani fogtok, vagyis egymással is.

Erre fel ismét itt vagy és nem mondtad meg neki, hogy hagyjon téged békén csak játsszatok a gépen?

Ja, azért nem bunkó veled, mert tudja, hogy olvadozol tőle és jó egosimogato vagy, vagy lehet "megembereli" magát és taliztok míg végül csalfák/szeretők lesztek.

2023. jan. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Nyilván érdeke, hogy kedves legyen veled, különben nem csúszna le a bugyi... Feléd a legjobb oldalát mutatja, hiszen te a gondtalan flörtöt képviseled a szemében, nem veled kell megélnie a szürke hétköznapokat.Viszont a párját valami játékbabaként kezeli, ha olyan a kedve, félre rakja vagy belé rúg... és ez intő jel. Veled is így viselkedne, ha közelebb engednéd magadhoz.

Én a helyedben hanyagolnám ezt a nagy haverkodást.

2023. jan. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi volt aki hasonlót kérdezett, de nem én voltam.

De ha jó a lelketeknek higgyetek nyugodtan amit akartok.

Ha vele akarnék lenni akkor megmondanám, nem írogatnék ide.

De nem kell egyből általánosítani😘

2023. jan. 29. 20:08
 6/9 anonim ***** válasza:

(Nem, ugyanez a szöveg volt, hogy ő milyen kedves veled, de mással nem stb.)

De jó én tévedtem. Legyen igazad. Egyébként tök mindegy, ha nem tetszik, miért hagyod, hogy egotunningként használjon?

(Már ha nem szex a célja.)

Nem értem. Nagyon gyanús, hogy egy kukkot nem ír a barátnőről, neked írkál feszt te meg hagyod csak szólok.

2023. jan. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mert van egy közösségem, vagyis annak én vagyok a vezetője és ő is ott egy játékos.

Konkrétan nem mondott még nekem semmit és nem flörtölt velem.

Csak megis elég furának érzem őt ahhoz képest hogy kapcsolata van.

2023. jan. 29. 20:18
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Mi ez a játék amúgy? Wow?
2023. jan. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%

Nem lehet érteni a kérdés okát.

Lehet hogy bejössz neki , lehet csak 1 menetre kellenèl neki , és utána veled is àtmenne bunkóba.


Habár leírtad hogy a "kíváncsiság hajt" az olvasók egy részébe is kérdéseket vet fel , fura a kivancsisagod oka , fura az hogy ahelyett hogy rendeznè a dolgait szalad hozzád jópofizni.


Nem tudom mi az igazság , de van rá pár Deák igazolványom, ha összejönne veled , záros határidőn belül veled is elkezdene bunkózni

2023. jan. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!