Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire vezethető vissza szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire vezethető vissza szerintetek, hogy ma már lényegesen több cigány-magyar vegyes pár van, mint korábban?

Figyelt kérdés
Ezen belül túlnyomóan cigány nő-magyar férfi párokat szoktam látni, a fordítottját nem nagyon.

2023. febr. 1. 16:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Milyen korábban? Van róla sttaisztikád? Vagy csak így gondolod?

Tényként kezelsz valamit, ami nem is biztos, hogy az.

2023. febr. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez csak az én meglátásom, nem kezelek tényként semmit se, még ha úgy is tűnik elsőre.
2023. febr. 1. 16:29
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Én is látom, a teljesen magyar barátnőm egy cigány miatt szakított velem. Azok voltak a gyengéi.

De ami utána történt vele, az már maga a vicc.

2023. febr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Mert sokkal több a cigány, mint 30-40 éve.

Gondolj bele: ott 20-30 éves koruk között szülnek 5-10 gyereket, míg a nemcigány magyar nők 30-40 éves koruk között 1-2 gyereket.

Az ország egyes részei teljesen elcigányosodtak. Ott már egy fehér bőrű gyerek nagy eséllyel inkább cigányokkal találkozik iskolában, utcán, szórakozóhelyen.

2023. febr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
Mert a cigányok legalább tökösek és nem csak ácsingóznak a csajok után, hanem rájuk mennek és hódítanak. Nyilván nem a fogatlan, zsebes putris emberekre gondolok,hanem az egy fokkal normálisabbakra.
2023. febr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Lazább az igazságszolgáltatás. Hogy lehetett volna ennyi kevert pár, mikor a C az élete felét a börtönben töltötte? Most meg elengedik őket, mert kevés a hely és csak az igazán durva arcok maradnak bent, a sima rabló már inkább szabadon bocsáttatik.
2023. febr. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%

Mert a cigány csajok elnyomják a magyar csajokat, és hiába vannak a magyar csajok közt is dominánsak, nem igen bírnak a cigány csajokkal.

Találkoztam már ilyennel sajna.

2023. febr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A szülők nem alkalmazzák a régi nevelési módszereket.


Amúgy már a válaszolók közt is megjelentek. 😅

2023. febr. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8. Kösz ez jól eset! Tudom nehéz, de semmivel sem vagyok rosszabb mint más ember . Az indiánok senkit nem bántottak még is lemészárolta őket a fehér ember éa elvette a hazájukat . A rossz mindenkiben ott van , ahogyan a jó is , az emberber dönti el mi az aminek teret enged önmagában . A cigány férfiak valóban nehezbb helyzetben vannak nők terén, még akkor is ha nem képviselik azt a klasszikus cigány kultúrát. Ezek az írások is feleslegesek ,mert akiben már kialakult a gyűlölet onnan nem fog az távozni.
2023. febr. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
34%

9.


De ha nincs a nagy gonosz fehérember, akkor indiánék még ma is őskori szinten ugrabugrálnának a tűz körül. Lásd Sentinel-sziget lakossága.

2023. febr. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!