Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig mennétek el?

Figyelt kérdés

Egy online kapcsolat esetén meddig mennétek el, ha kiderülne a partnerről, hogy ki is valójában, amit ez után bár előtted előbb nem tagad, viszont mikor párja tudtára jut, még azt is tagadja, hogy ismeritek egymást? Okozna- e kellemetlenséget számotokra, ha például egyedülállóként ismered meg, és kiderül partnerkapcsolatban él? Esetleg eltűnnél, vagy furdalna a kíváncsiság, hogy ezt miért csinálja? Szólnál a partnerének, hogy mit csinál a párja? Éreznél bűntudatot, megalázottságot, hogy ez veled történt?

Esetleg olyan érzéseket váltott ki belőled a partner, ami arra késztet, hogy bebizonyítsd, hogy neked van igazad kilétével kapcsolatban?


2023. febr. 3. 20:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Eltűnnék vagy borítanék.
2023. febr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Hazáig! Ha messze van, akkor a buszmegállóig!
2023. febr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
A hazugság nem tolerálható számomra. Eltünnék, mert értelmetlen kapcsolatba bonyolódni egy ilyen emberrel.
2023. febr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Anno azonnal borítottam mindent screean shotokkal alátámasztva, aztán leléptem.


Nem tolerálom sem a hazugságot, sem a nettó hülyének nézést, szóval velem ne szórakozzon.

Ha elhagyták ezért, így járt, nem tudom sajnálni.

2023. febr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Nem foglalkoznék vele tovább.
2023. febr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Az sem mindegy, hogy mi célú ez az online kapcsolat. Csak barátkozás, vagy valami virtuális flört, vagy netán beszéltetek találkozásról is.

Előbbieknél nem foglalkoznék vele, eltűnnék. Utóbbinál lehet számon kérném miért hazudott.

De a párjánál egyik esetben sem mártanám be!

2023. febr. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

#6

Tegyük fel ez lenne a helyes megoldás.

DE!!!

Miután szembesíted a hazugságával, továbbiakban ne hajlandó kommunikálni veled. Önértékeléseden nem éreznéd, hogy csorbult? Nem éreznéd magad megalázva?

2023. febr. 4. 03:16
 8/25 A kérdező kommentje:

#4

Természetesen borítottam, küldött képekkel, screean shotokkal. Erre kaptam is fenyegetést több irányból feljelentéssel kapcsolatosan.

Ezt tűrnéd tétlenül?

2023. febr. 4. 03:32
 9/25 anonim ***** válasza:

Be van sz.rba jogy lebuktatod.

Amugy tele a net foglaltakkal en biztos nem jatszanék terezanyát hogx mindegyiknek felkeresem a párját borítani. Nem ezért mentem fel, hogy embereket neveljek.

Tilt bezár tovabblép.

2023. febr. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

#9

Természetesen én sem azért mentem fel, de aki már ennyire kivesz a béketűrésemből, hát mit mondjak.

Megérett a "nevelésre".

2023. febr. 4. 08:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!