Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell így reagálnia?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell így reagálnia?

Figyelt kérdés
Barátnőm mondta hogy tegyük ki h kapcsolatban mert legalább nem irkalnak neki férfiak. Pár hónap után láttam ott egy idegen chat fejet véletlenül. Gondoltam rá kérdezek hogy irkalnak e neki ő azt mondta nem. Közben felkapta a vízet hogy hagyjam békén ne forgassam ki a szavait. Mondtam neki mutassa meg és valóban nem írt neki a Barátnőm. Pali akadt ki h nem ír neki. De akkor miért mondja h nem? Miért kapja fel feleslegesen a vízet?

2023. febr. 4. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Ki akadt ki és ki írt kinek?🤨🤔
2023. febr. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

"rá kérdezek hogy irkalnak e neki ő azt mondta nem"


Hazudott.

2023. febr. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Én nem értem ezt a kérdést, hogy ki kinek írt, meg most ki kicsoda a történetben.. szerintem te sem tudod igazán mit akartál mondani kedves kérdező.


Alapvetően, ha számon kérsz valakit akkor jogos lehet a kiakadása, mert mit árul el ez rólad? Hogy nem bízol benne...

2023. febr. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Pár hónap után láttam ott egy idegen chat fejet véletlenül."

Ezt hogyan? Tudod fejből az összes ismerősének profilképét, hogy egyből kiszűröd az idegeneket? És ha láttál is ilyet, hogyhogy szóvá tetted?

2023. febr. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat idegen alatt nem azt értettem hogy új emberke. Idegen alatt azt értem nem barát, nem rokon nem kutyaja és nem macskája. Régebben még beszelgettek azt h alakult e valami köztük annó azt nem tudom. Korában már le koptatta mert mutatta. Aztán újra neki állt irkálni neki a fiú. Igazából csak kíváncsi voltam mit mond. 😁 És nem gyanúsítottam semmivel. Én csak annyit kérdeztem hogy irkalnak e
2023. febr. 4. 12:13
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"Mondtam neki mutassa meg és valóban nem írt neki a Barátnőm. Pali akadt ki h nem ír neki. De akkor miért mondja h nem? Miért kapja fel feleslegesen a vízet?"

Na szóval írt neki valaki. Aztán megmutatta és lattad, hogy a baratnőd nem írt neki előtte, hanem a pali írkált rá és kiakadt, hogy a párod miért nem ír.

Igazából a barátnőd nem hibás, arról nem tehet ki ír rá.

Az, hogy miért kapta fel a vizet nem tudom.

Lehet pont olyan pillanatban találtad, feszültebb volt.

Vagy attól félt majd problémázol rajta.

Volt már példa rá, hogy azért kiakadtál, mert írtak neki? Ezt a barátnődnek kell "kezelni". De láthatod, hogy a hapsi írkál rá. Viszont az is lehet, hogy talán ő is írogatott vele, csak kitörölte? Bármi lehet igazából. Te tudod, hogy milyen.

2023. febr. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!