Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történik kettőnk között?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik kettőnk között? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés
Egy jó barátommal (férfi- hölgy barátság, 34, 37 éves) egy hete szórakozóhelyen voltunk többen bulizni, majd nem értem mi történt, egyszer csak tánc közben átölelt, de nem csak másodpercekre hanem vagy egy percig összebújva ölelkeztünk, de nem mondtunk egymásnak semmit, hirtelen nem is értettem mi történik, majd kimentünk, ott is folytatódott, a kézsimogatás ölelkezés, tapizás, csókig nem jutottunk el, hajszál választott el tőle. Aztán jöttek többen, visszamentünk táncolni. Most nem tudom mi lehetett ez részéről hogy kezdeményezett, eddig ilyen sosem volt köztünk, de éreztem hogy jól esett neki, nekem is, sóhajok, simogatás, magához ölelés hosszan erősen stb stb. Szerintetek mi lehet, csak az alkohol? Sokat nem ittunk azért! Mit tegyek? Érdemes tovább vinni??? Egy hét múlva következö buli...
2023. febr. 4. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Alkohol miatt lehet pedig nyugodtan, vagy csak olyan kedve volt.

Sőt az is lehet, hogy szexelne egyet-többet. Bulizzatok megint, de ne idd le magad, figyelj oda, hogy mit csinál, légy józan, lehet újból kezdi.

Illuninalt állapotban nehezebb ellenallni ugye és másnap jön a megbanas, mert ő csak részeg volt és felejtsük el/folytassuk, de barátság extrákon kívül többre ne várj.

Aztán te belészeretsz, végett ér a barátság, ő meg dob, ha megunt/akad nő, akivel párkapcsolatot szeretne.

Természetesen ha neked elég a szex hajrá, csak azért írtam, mert hajlamosak vagyunk érzelmeket vinni bele habár a másik fél konkrét és korrekt volt, legvégül puffansz és csak magadat okolhatod.

Helyedben résen lennék és mint írtam nem innák, vagy egyenesen rákérdeznék, hogy mit szeretne.

2023. febr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja, én vagyok a férfi, az lemaradt.
2023. febr. 4. 21:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd tovább vinni és van merszed, akkor csináld. De beszélhetsz is róla vele, akár nem implicit módon, hanem nagyon gyenge utalásokkal, flörttel, és megnézed, hogy pozitívan reagál-e. Ha nem, akkor meg stop.
2023. febr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor is sérülhetsz...
2023. febr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy nem hozom fel a témát, mert nagy jó volt eddig is a kapcsolatunk, és ezt szeretném meg is tartani vele. Ha valaminek esetleg alakulnia kell az biztosan fog is. Lehet hogy csak elkapta a "hév" viszont azt éreztem sajnos hogy mindkettőnknek nagyon jól esett.
2023. febr. 5. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!