Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a férfi Facebook borítóképe egy régebbi csókolózós kép, miközben "egyedülálló" van beállítva a profilján?

Figyelt kérdés
Fontos kérdés, mert tetszik a férfi. A fiatal generációhoz tarzozik (huszas évek közepe), van műszaki érzéke, használja a közösségi médiákat, ezért nem hinném, hogy egy családi állapot beállítása gondot okozna neki. Viszont a borítóképén egy lánnyal csókolózik, a kép elég homályos-naplementés, de azért kivehető. Egyébként már 3 éves a borítókép, nem tudom, ez számít-e. Azóta lehet, már szétmentek, de visszavágyik hozzá, vagy csak barátok?... Mit jelentsen ez?

2023. febr. 8. 13:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
51%

Van facebookom de regisztráció óta ugyan az a profilképem és azért van, hogy régebbi ismerősök/barátok rám tudjanak írni.

Képes lennék rákattintani és megváltoztatni, de szerintem mi férfiak nem érezzük szükségét, hogy babráljunk az ilyen külsőségekkel vagy megosszuk az életünket instagramon/facebookon/stb.


Sztem van normális élete az említett srácnak is és nincs rászorulva, hogy így adja el magát.

2023. febr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt párom meghalt és vele egy motoros közös kép van kinn borítóképnek.

Párommal egy képünk van. Amúgy is aki számít tudja mi van...a többi nem érdekel.

2023. febr. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet valamikor együlállóra állította és úgy maradt. Nem sok mindent jelent. Nem mindenki rohan frissítgetni az adatlapját.

Én speciel azt sem tudom, mi van kint nekem. Nem is érdekel.

2023. febr. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan emberről is tudok, aki már nincs együtt a vőlegényével, mégis kint van az eljegyzős kép borítónak. Én szintén 20x éves nő vagyok, de konkrétan nulla kép van kint nekem közösségi oldalakon, pedig már menyasszony vagyok. De az sem látszódik, hogy egyáltalán kapcsolatban lennék. Párommal ugyanez a helyzet. Konkrétan le se sz*rjuk az egészet, ismerősökkel beszélgetünk csak facebookon, semmi másra nem használjuk. Ők meg úgyis tudják mi a helyzet.
2023. febr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!