Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Járnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok egy olyan pasival, aki külsőre bejön, de a fogazata csúnya, hiányos?

Figyelt kérdés

Most tekintsünk el attól, hogy milyen belső tulajdonságai vannak...

Szóval: van egy fickó, aki eléggé teper utánam. Nekem tetszik, de ma "beleláttam a szájába". Egy csomó foga hiányzik...

Olyan egészségtelen és igénytelen benyomást keltett...

De más szempontból jól néz ki és férfias.


2010. okt. 4. 19:26
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Én is abban reménykedem, hogy éppen csináltatja a fogait...
2010. okt. 4. 19:42
 12/23 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fontos, hogy milyen állapotban vannak a fogak. Nem mindegy, milyen okból hiányzik egy(vagy több) Mint pl. amit itt egy fiú írt, hogy autóbalesetből származik. Na most, észre lehet venni, hogy valaki balesetben 'törte' ki.Attól még lehet ápolt. Viszont ha meglátok egy olyan embert, akinek szinte rohad a foga.. még gumikesztyűvel sem tudnék hozzáérni.
2010. okt. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:

6. vagyok

Hát, igy már nehezebb a kérdés.

De még mindig ott az a lehetőség, hogy pl. valami oknál fogva- mondjuk az előző fogorvosa rosszul kezelte a fogait, nem pótolhatják, mert a csont nem regenerálódott még teljesen.

Én nő vagyok, ugyanebben a cipőben, egy hiányzóval, borzalmasan zavar, és most jutottam olyan stádiumba röntgenileg, hogy pótolható.

Amig nem tudod az okot, ne itélj.

Talán, adj neki lehetőséget, egy-két találka után, még mindig mondhatsz nemet,és nem kell mosolypartira mennetek.

Vagy informáld le.

2010. okt. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy elég jól rejti a dolgot, tehát nem látom rendesen. Neki valószínű azért, hogy kihullottak a fogai, tehát nem letört fogak.

Egyébként erős, egészséges ffi.

Van valakinek tippje, mitől hullik ki valakinek a foga?

Időskorban oké, de 35 év körül?

Azt azért nem hiszem, hogy csak a higiénia hiánya...

2010. okt. 4. 19:50
 15/23 anonim válasza:

Hát, a foginysorvadás az okozhat ilyet, meg a vitaminhiány.

Ha az első az ok, és Rád lehet, főleg ennyi kihullott fognál, azt megérzed.

A foginysorvadást is tudják már kezelni, de ha az ember későn megy orvoshoz, és kilazultak a fogak, akkor menthetetlen, bár a férjemnek nem ilyen okok miatt egy vékony összekötő bizével megmentettek elől 4 fogát a Klinikán

2010. okt. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Szia kérdező épn a csak a fog hullásra reagálnánk az sok tényezötől függhet vitaminhiány inysorvadás , rossz száj higénia és bár milyen furvcsa vagy meg lepő a nőknek terhheség és szpotatás ideje alatt fokozotan kell figyelni a fogokra mivel ha fejlödő magzhzat nem kap elég calciumot az anya szervedeztetzéből veszi el ami igy a foogak ki hullásához vezetnek . Ez nem korfuggő akár ehgy 20 éveas igs igy járhat Nem véletlenül van mikor láttunk nőket akiknek van 4 vagy töb gyerekük hogy nagyon soknak hiányos a fogsorok főleg azzok akik nem, figyeltek rá!
2010. okt. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Elnézést a hibákért csak siettem!
2010. okt. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Semmi gond, érthető, amit írtál, és köszönöm. (A többieknek is.)

Még egyszer hangsúlyozom, nem szeretnék senkit bántani a kérdésemmel! Én csak attól félek, hogy igénytelen. Ti, akiket ez az állapot zavar, nem vagytok azok. Nem az a baj, h. valakinek hiányoznak a fogai, mert ez előbb-utóbb pótolható, hanem az, ha őt ez nem érdekli, és nem hajlandó rááldozni...

2010. okt. 4. 20:11
 19/23 anonim ***** válasza:
Szia! Engem is kiábrándítana. Egy erős férfias férfi esetében biztosan borulna az addig felépített kis képem, akaratom ellenére.
2010. okt. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Tény és való szembetűnő és ha ennyire rosszak, akkor ez lehet igénytelenség vagy betegség, de szerintem könnyű a kettőt megkülönböztetni.

Nekem is volt 16 évesen egy balesetem, gokart versenyző voltam és még 21 évesen sem tökéletes a fogsorom, volt ami letört és korona került rá, volt ami menthetetlen volt, az állkapcsom most került abba a végleges állapotába, hogy elöl a 2 fogam közti 2milimétert lehet szabályozni.

Ami azt illeti, nagyon azt érzem, hogy háttérbe szorulok, bár még senki sem tett rá megjegyzést.

2010. okt. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!