Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Járnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok egy olyan pasival, aki külsőre bejön, de a fogazata csúnya, hiányos?

Figyelt kérdés

Most tekintsünk el attól, hogy milyen belső tulajdonságai vannak...

Szóval: van egy fickó, aki eléggé teper utánam. Nekem tetszik, de ma "beleláttam a szájába". Egy csomó foga hiányzik...

Olyan egészségtelen és igénytelen benyomást keltett...

De más szempontból jól néz ki és férfias.


2010. okt. 4. 19:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 23éves nő vagyok!Nincs pénzem megcsináltatni a fogaimat.Emberek közé nem szeretek menni mert egyből észre veszik ha beszélek nemhogy még mosolyogjak is.Nem érzem magam ápolatlannak.Akármit csinálhattam akkor is tönkrementek!

2010. okt. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Tegnap egymásra nevettünk vele:) Most lehet, hogy hülyének néztek, de nem vettem észre a fogait... Vagy csak bejön a srác?

A kezét/körmeit viszont láttam, tök szép, ápolt.

2010. okt. 6. 20:35
 23/23 anonim ***** válasza:

Nekem is hiányos a fogazatom, pedig ápoltam és ápolom is mai napig. 16 éves koromra elromlottak,a fogorvos szinte mindet csak tömögette, egy pár nem bírta a tömést sajnos kitört, szó szerint.(evés közben a kenyérbe) A gyökér-kezeltek is kitöredeztek. A felső fogsorom igy olyan lett amilyen.... sajnos részleges fogpótlásra szorultam az egyik oldalon. Majd kezdődtek a problémák a másik oldalon is ott is műfogsorom van,csak az első fogak sajátak (de azok is tömöttek) Ennyire fiatalon ez történjen velem el se hittem akkor. Nehezen szoktam hozzá, de most már elfogadtam magam ilyennek amilyen vagyok. Mindig arra gondoltam hogy ettől lehetnék rosszabb helyzetben is. Pl. azok akik valamilyen súlyos betegségben szenvednek, és kezelésekre szorulnak. Így hát az én kis pici problémám eltörpül, a másoké mellett. 21 éves vagyok és van barátom, aki elfogadott, nem is érdekel h mit gondolnak rólam a többi emberek, ha valamilyen megjegyzést meg tesznek a fogaimra azzal csak magukat minősítik.Nem érdekel.

Úgyhogy csak azért elítélni egy embert, mert nem tökéletes a fogazata nem szabad, mert szerintem a genetika miatt is vagy betegségekből adódóan, lelki problémákból is kórosan elromolhatnak a fogak, nemcsak azért mert hanyag volt az illető és nem ápolta megfelelően. Egyébként meg mindenkinek szíve joga eldönteni hogy ki milyen emberrel kezd, legyen az nagy-lábú, nagyfejű, nagy mellű, szemüveges, pattanásos,szeplős, fogszabályzós, görbe, nagy-orrú, vékony, duci, magas, göndör hajú vagy sima hajú- val. El kell fogadnunk egymás testi hibáit, és ezektől függetlenül is ugyanolyan emberi életet élhetünk mint mások.

Kedves kérdező attól ugyanúgy szerethetsz valakit,kedvelhetsz hogy nincs egy pár foga (majd lesz protézise), ez még nem a világvége, de te döntesz. van olyan ember is aki tökéletes(vagy legalábbis annak hiszi magát) és ugyanolyan tökéletes párt akar magának, olyat mint ő, ezt is megértem, de én ezen a véleményen vagyok.

2011. jún. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!