Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ez nektek is feltűnt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ez nektek is feltűnt mar?

Figyelt kérdés
A fekete hajú csajok általában mindig jó nők és a legjobb nők meg sokszor (festett) fekete hajúak.

2023. febr. 12. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Barna hajú vagyok, mégis elég jó nő XD szóval kissé hülyeség
2023. febr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem tűnt fel, de szerintem ez egy hülyeség
2023. febr. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Fekete hajú vagyok, de egyetértek a többivel.
2023. febr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kevés feketehajú jó nőt látok, szőkét, barnát, vöröset mind gyakrabban. Szerintem ez személyes ízlés kérdése.
2023. febr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%

A feleségemnek alapból barna a haja és elég jó nő (a környezetem szerint is). De jó nő volt szőkén is. :D

Akinek szép az arca, jó az alakja és még kedves, okos is mellé, annak baromira mindegy, hogy milyen a hajszíne.


Mellesleg az eredeti fekete haj Magyarországon az esetek 99%-ában egy olyan rasszhoz tartozik, amit messziről elkerülök.

2023. febr. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mitől jó nő egy jó nő?
2023. febr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19%
Vrkony alkat, nagy mell, szép bőr
2023. febr. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Annyi hogy neked a fekete haj a zsanered. Esetleg meg azert lehet feltuno egy fekete haju no, mert manapsag nem divat feketere festeni. A termesztes fekete itthon hat meg tudjuk hogy kiknek a tartozeka.

Amugy nekem is feketere van festve de sose mondtak h emiatt lennek vonzobb.

2023. febr. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
1000 nőből ha egynek jól áll a fekete haj.
2023. febr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Érdekes, én pont az ellenkezőjét figyeltem meg. Általában a fekete hajúak (többnyire festve vannak) pont hogy iszonyú műnők. Szoláriumbarnák vagy -sárgák, ráncosak (a szoláriumtól), agyon vannak vakolva, műszempilla, műköröm, műszáj, feszülős cuccok, a mellük kb. a nyakukig fel van tornyozva, stb. Emellett még sokszor a viselkedésük is bicskanyitogató, vagy teljesen sötétek. De te tudod.
2023. febr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!