Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélyem még hogy átgondolj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem még hogy átgondolja tiltás után is a dolgokat? Ha egy pasinak túl sokat írtam az ok rá hogy szó nélkül tiltson? Van esély hogy átgondolja ha tényleg lelkis,érzelmes pasi?

Figyelt kérdés
Nem igazán értem,mert lelkis pasinak tűnt.Facebook megosztásai alapján is,kutyamenhelyes posztok,daganatos kisgyerekről poszt.Úgy éreztem minden rendben.Furán kezdett viselkedni,keveset írt,de fáradt volt,ezt láttam is,az ismerkedős oldalra nem lépett be mióta megismerkedtünk.Első randi nagyon jó volt,küldte majdnem minden nap a képeket,puszis,szives emojik stb..Aztan egyszer csak nem válaszolt semmire és tiltott.De miért olyan nehéz azt mondtani hogy vége?

2023. febr. 12. 16:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ott rontottad el valószínűleg, hogy sokat írtál kéretlenül ezért is tiltott le.

És a tiltassal búcsúzott el. Emberi vagy sem mindegy, így jártál.

2023. febr. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne tippelgess. Lehet simán van nője. Barmi ehet.
2023. febr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A tiltás semmiképp nem megoldás! Felnőtt ember elmondja ha valami baja van.Egyébként meg úgy gondolom nem rontottam el semmit,mert már előtte furán viselkedett.Az meg a másik hogy nője nincs más ez tuti
2023. febr. 12. 17:02
 4/12 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak üzenném remélem te is jársz így ha ekkora az arcod hogy valaki így letilt,aztán meglátod milyen jó érzés
2023. febr. 12. 17:03
 5/12 anonim ***** válasza:

Én nem fogok így járni, mert ha észreveszem, hogy nem kellek nem zaklatom és kész. Magadat járattad le totálisan. És te hiába várod el, hogy írjon egy búcsúuzenetet, hogyha te meg nem hagytad békén.

Azt gondolhatta, hogy hibbant liba vagy és neked nem ér a szép szó semmit, még inkább rástartoltál volna. Így megoldotta egyszerűbben időhúzás nélkül.

2023. febr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló.Nem zaklattam!! Egyszeruen csak aggodtam mert kulfoldrol jott haza es azt se tudtam hazaert e mar.Egyebkent meg en nem valami érzéketlen liba vagyok.Egy igazi nőt igenis bánt ilyen.Csak az ócskaságok tudnak túl lépni könnyen..Amugy mint már említettem előzőleg mar kezdett furán viselkedni,de még mondta hogy ha hazajön mindenképp találkozunk.Így igazából váratlanul ért ez a fajta viselkedés,főleg hogy egyébként egy tök normális pasinak tűnt.
2023. febr. 12. 17:29
 7/12 A kérdező kommentje:

Kedves eddig válaszolók!

Én úgy gondolom hogy felnőtt ember mond annyit hogy vége és ha utána nem érti az illető az már más hogy ha úgy tiltja le.Mondjuk én ezt a letiltást inkorrekt,gusztustalan lépésnek tartom.De az hogy valaki ki se böfögi a vége szót,hanem szimplán nem válaszol semmire,és tudja hogy a másik várná a talit,na az egy nagyon ronda dolog,a tetejébe még a tiltás is.Felnőtt emberek vagyunk,kommunikáció mindennek az alapja.De igen pont az ilyen undormány emberek és viselkedés miatt tart itt a világ..

2023. febr. 12. 17:34
 8/12 anonim ***** válasza:

"Csak az ócskaságok tudnak túl lépni könnyen."

Olyan férfiakon nem nehéz túllépni. És persze nem vagy érzéketlen liba, inkább túlérzékeny a nagy semmiért.

2023. febr. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok túlérzékeny! Egyszerűen csak èrző ember.Ha valakinek nem kell a másik legalább legyen férfi és mondja ki.Egyébként ez a baj,hogy a nők is olyanok a mai világban hogy semmi érzés bennük.De mindegy.Normális válaszokat vártam,de úgy látom nem kapok.
2023. febr. 12. 17:58
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Van esélyem még hogy átgondolja tiltás után is a dolgokat? Ha egy pasinak túl sokat írtam az ok rá hogy szó nélkül tiltson? Van esély hogy átgondolja ha tényleg lelkis,érzelmes pasi?"


Nincs rá(vagy nagyon kevés az 0,01%) esély, hogy újra kezdje veled az ismerkedést.

Külföldről jött és te aggodalmadban elkezdted kérdezgetni mintha a barátnője, vagy az anyja lennél. Attól, hogy érzelmes vagy nem kell rátapadni, mint a pióca, lehet ő magától írt volna neked, hogy hazaért, van ideje randizni stb.

De te nem bírtad kivárni. Hiába lelkis a pasas szerinted lehet nem bírta idegekkel.

Vagy más nővel ismerkedett össze és inkább neki adott esélyt. Fair, unfair az attitűdje... Tiéd se volt az, miért várod el tőle?

2023. febr. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!