Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik a munkahelyemen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a munkahelyemen dolgozò takarítònő, ciki lenne randira hívni?

Figyelt kérdés
Gondolom 8 általánosa lehet, ha takarít, de határozottan értelmesnek tűnik, mit lépnétek? Volt már valaki hasonlò helyzetben?
2023. febr. 12. 16:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom, engem sose érdekelt kinek milyen végzettsége van, vagy milyen munkával keresi a kenyerét.

Aki nekem kell, azt megszerzem.

2023. febr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Arra azért ne vegyél mérget,hogy 8 általánosa van.nekem sem csak az van,mégis takarítónőként dolgozom.

De a kérdésre válaszolva,egy próbát megér,ha megszólítod:)

2023. febr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Ismerek olyan céget ahol már mindenki végigment a takaritón D
2023. febr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden takarítónőnek van "csak 8 általánosa".

Sokan vannak érettségizettek is ilyen munkakörben. Nekem volt főiskolát végzett ismerősöm is aki egy ideig takarított amíg nem talált mást (el kellett költöznie messzebbre hogy jobb munkát kapjon de addig takarított amíg ezt nem tudta elintézni).

A takarítás is ugyanolyan munka mint a többi ha az illető tisztességgel, becsülettel csinálja. Takarítókra is szükség van, különben sokan belefulladnának a koszba amit maguk körül teremtenek.

2023. febr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem semmiképp se hívd randira, míg nem töltettél ki vele egy IQ-tesztet!
2023. febr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%

"Ismerek olyan céget ahol már mindenki végigment a takaritón D"


Igen, mikor a hímringyók arról beszélnek mikor, kivel dugatták meg magukat, általában el lehet hinni :D

2023. febr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Itt, a Gyakorin olvastam, hogy az nem emberi lény, akinek nincs diplomapapírja, és 600 alatt keres.
2023. febr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

Na, egy cipőben járunk. Nekem is megtetszett egy takarítónő a gyárban, ahol dolgozom. Csak elég hülye szitu pont egy férfi WC-ben elhívni valakit randizni pisálás előtt/után.... Azóta meg nem találkoztunk.

Szerintem hívd el.

2023. febr. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos a 8 általános, HR-esként tudom, hogy ha jó a fizu bizony jelentkeznek képzettek is!
2023. febr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Holnap, ha ùgy adodik beszélek vele
2023. febr. 12. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!