Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van jogom azt kérni a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jogom azt kérni a barátnőmtől, hogy ne járjon pszichológushoz?

Figyelt kérdés
Mióta jár teljesen megváltozott, előtte volt sok hobbija, barátnői, szerette a munkáját meg életvidám volt. Úgy 1 éve elkezdtek rémálmai lenni és akkor még támogattam is, hogy próbálja ki a pszichológust, hátha segít. Na, hát szerintem rohadtul nem segített, mert a rémálmok mai napig előjönnek, de mellé totál megváltozott. Nem akar találkozni a barátaival, folyton mondogatja, hogy mindenki kihasználja, én is pl és a kedvenc hobbiját is abba hagyta, mert már nem okoz állítólag örömet neki. A kapcsolatunk is rohamosan romlik, sokszor úgy jön le, hogy a doki ellenem hangolja, a kedvencem mikor egy ülésről úgy jött haza, hogy lehet nem is hetero, mert van benne kiváncsiság meg mit tudom én. Megpróbálnám elfogadni, hogy teljesen más, mint eddig, ha nem lennének a rémálmok ugyanúgy meg, de azon nem is dolgoznak. G*ci drága és ártalmas is úgy látom, de hiába mondom neki nem látja be. Azt is mondtam már, hogy legalább menjen másikhoz, persze nem akar, mert itt már kialakult a bizalom. Mindenki azt tanácsolja, hogy nincs jogom azt kérni hagyja abba a pszichológushoz járást vagy legalább ne ide járjon, de szerintem meg mivel nagy hatással van a kapcsolatunkra plusz én fizetem, azért van némi beleszólásom. Szerintetek?
2023. febr. 16. 20:11
A kérdező szavazást indított:
Van
Nincs
32 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha férfi az orvosa akkor nem csodalkoznek hogy o probal tukrozgetni .. lehet a baratnod kell neki.
2023. febr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért a változás nem egyik napról a másikra fog megtörténni. Ez egy folyamat, aminek az elején van. Nekem furcsa, hogy te fizeted, én biztos nem engedném, hogy más fizesse nekem. Egyszerűen ezzel felruházom arra, hogy beleszólhasson a dolgomba.
2023. febr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp beszélj vele
2023. febr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne fair, hogy te mondod meg, hogy hova mehet. De fizetned nem kötelező. Fizesse ki akkor magának, beszéljétek meg. Miért kellene neked pénzelned?

Fura, hogy nem tudsz vele beszélni erről. Nem tudjátok megbeszélni, hogy ez neki miért fontos, miért hasznos. Gondolom nem a pszichológustól lettek rémálmai, hanem előbb volt a tünet, és azért ment el.... és nem kell azt várni egy pszichológustól, hogy rögtön csodát tesz. Ha mondjuk trauma érte, annak feldolgozása előtt rosszabbul lesz az ember, amikor foglalkoznia kell vele.

2023. febr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem férfi akihez jár.

Dolgozik és van saját keresete, de jóval több az én fizum, ezért az ilyen extra dolgokat én állom. Nem lenne bajom vele, hogy nem ő fizeti tényleg, de azt gondolná az ember, hogy a pszichológus segít kijönni a bajból, de ő sokkal depressziósabb, mint mikor elkezdett járni. Normális lenne ez?

2023. febr. 16. 20:25
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Megkérni megkérheted, hogy ne járjon, de sokat szerintem nem érsz el vele, miért te fizeted amùgy? Egyébként érdekes sztori, de azzal remélem te is tisztában vagy, hogy egy pszichològusnak az a dolga, hogy felszínre hozzon mindent, lehet ő most megy át ezen.
2023. febr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%

Szeresd a barátnőd és támogasd ez alap, de ilyen furcsasagokert hogy őt megvilagositsa egy terápia, hogy valójában lehet nem hetero, mert "van benne kíváncsiság" szóval ilyen faxsagokert ne fizess pénzt. Nyugodtan járhat bárki ilyen beszélgetésekre, csak finanszírozza magának.


Keményen dolgozol a pénzért, azért van egy határ hogy mi az amire költünk.

2023. febr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
57%
A penzeteket huzza csak ez.. keresetek jobb szakembert.. direkt betegebbe tette a csajos.
2023. febr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ő is azt mondja, hogy ez egy folyamat azért nincs még látszata, csak ezzel az a baj, hogy van látszata csak baromira nem pozitív. Több éve együtt vagyunk, volt már sok szarság abszolút jól meg lehetett vele dumálni mindent, de ebből mindig csak a veszekedés van. Full depressziós, de nem látja be azt sem, nem vágom így hogyan segítsek neki.
2023. febr. 16. 20:45
 10/17 anonim ***** válasza:
62%
Ebbe neked nem érdemes beleszólnod, ez a pszichomuki+a barátnőd dolga.
2023. febr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!