Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van jogom azt kérni a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jogom azt kérni a barátnőmtől, hogy ne járjon pszichológushoz?

Figyelt kérdés
Mióta jár teljesen megváltozott, előtte volt sok hobbija, barátnői, szerette a munkáját meg életvidám volt. Úgy 1 éve elkezdtek rémálmai lenni és akkor még támogattam is, hogy próbálja ki a pszichológust, hátha segít. Na, hát szerintem rohadtul nem segített, mert a rémálmok mai napig előjönnek, de mellé totál megváltozott. Nem akar találkozni a barátaival, folyton mondogatja, hogy mindenki kihasználja, én is pl és a kedvenc hobbiját is abba hagyta, mert már nem okoz állítólag örömet neki. A kapcsolatunk is rohamosan romlik, sokszor úgy jön le, hogy a doki ellenem hangolja, a kedvencem mikor egy ülésről úgy jött haza, hogy lehet nem is hetero, mert van benne kiváncsiság meg mit tudom én. Megpróbálnám elfogadni, hogy teljesen más, mint eddig, ha nem lennének a rémálmok ugyanúgy meg, de azon nem is dolgoznak. G*ci drága és ártalmas is úgy látom, de hiába mondom neki nem látja be. Azt is mondtam már, hogy legalább menjen másikhoz, persze nem akar, mert itt már kialakult a bizalom. Mindenki azt tanácsolja, hogy nincs jogom azt kérni hagyja abba a pszichológushoz járást vagy legalább ne ide járjon, de szerintem meg mivel nagy hatással van a kapcsolatunkra plusz én fizetem, azért van némi beleszólásom. Szerintetek?
2023. febr. 16. 20:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%
Ha az ember belekezd az önismeretbe, az bizony mélyre tudja vinni az elején, amíg meg nem tanulja kezelni a negatív hangulatait. A terápiában régi sebeket tépnek fel, rossz dolgokal szembesítik sokszor az embert, hogy utána tudjanak ezeken a traumákon, rossz szokásokon dolgozni. Ezekkel nehéz szembenézni, megterhelő érzelmileg, ez állhat mögötte.
2023. febr. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
70%

Nincs jogod ezt kérni tőle, ahhoz viszont igen, hogy ne adj rá pénzt neki. Plusz ahhoz is van jogod, hogy kirakd a nőt a 3,14csába.

Amúgy nem az a fő baj, hogy pszichológushoz jár, hanem az, hogy a fejében komoly gondok vannak.

(Persze simán el tudom képzelni, hogy a pszichológussal adja alá a lovat mindenben. Ott is sok a gerinctelen és/vagy pocsék szakember, de még a jobbak sem érnek sokat. Na mindegy, a fő gond a barátnőd agya.)

2023. febr. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Na, én elkezdtem terápiára járni és nem lettem azonnal jobban, sőt. Egy barátnőmnek se lett jobb egy év után érezhetően

Amúgy nem tudhatod, hogy mi zajlik ott egy ülésen. Nem lehet egyébként, hogy tényleg kihasználják a barátai?

Iszonyatosan nehéz ezt látni, beleszólni

Nézd, én azt gondolom, hogy azt kérdezd meg tőle, hogy miben segít neki és miben van előrébb. Min dolgoznak éppen, stb. Én ezeket el tudom mondani masoknak

2023. febr. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
21%

Hogyne lenne jogod, ha te fizeted. El kell zárni a pénzcsapot, ne fizess olyasmiért, ami neked kárt okoz.

N

2023. febr. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Te is kérj egy időpontot a pszichológushoz, és mondd el, mit tapasztalsz. Vagy később akár kettesben is mehettek. Komolyan.


Tényleg egy valós dolog, hogy valakit kihasználnak és neki ez nem tűnik fel, és a pszichológus ezzel szembesíti. Lehet, tényleg ilyen van a párodnál is, és most a szembesülés kicsit drámai. Én a helyedben arra figyelnék, hogy ne próbáljam őt irányítani véletlenül se, és érezze, hogy mindenben számít a véleménye, ne nyomjam el a saját véleményemmel.

2023. febr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Rákos, orvoshoz jár chemóra, rosszabodik az állapota, ne járjon orvoshoz.

1. Közöd nincs hozzá.

2 Gecziség beleszólnia másik egészségügyi kezelésébe

2023. márc. 23. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

16 vok

Megkövetlek. Elézést. A finanszírozást jogod van megtagadni.

2023. márc. 23. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!