Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bűntudatomnak kellene legyen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűntudatomnak kellene legyen, hogy amíg 2 hétre szét mentem a párommal voltam más nővel?

Figyelt kérdés

2023. febr. 20. 13:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
92%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..



Ég és föld a különbség köztetek! Szakítottak és nem akar senkit megkefélni, míg te "szünetet" tartottál és mást fektettél meg! Érezz legalább egy pici bűntudatot, szégyelld el magad aztán légy utólag is "férfi" mondd el a barátnődnek miféle jómadár voltál.

Szünetet az ember akkor kér általában amikor nem tudja mit érez, össze van zavarodva, sok a veszekedés és hasonlók miatt, viszont azért még érzései a párja iránt vannak és éppen ezért nem mártja más lányokba a micsodáját.

Te nem vagy szerelmes, nem is tiszteled a partnered és akármikor megfogod csalni. Tehát a legjobb lenne ha végérvényesen szakítanál vele, hagyj keressen igazi férfit, te csak egy fiú vagy még, felelőtlen, nem gondolsz előre a következményekre és csak a micsodád vezérel, a szívednek, lelkednek és az eszednek nulla irányítószerepe van.

2023. febr. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Sosetom ***** válasza:
100%

Ha rosszul érzed magad emiatt, az azért van mert bár kimondtátok, hogy külön vagytok érzelmileg még kötődtél hozzá, így lényegében a saját értékrended szerint megcsaltad, csak itt próbálsz keresni valakit aki megnyugtat hogy minden rendben van. :)

Ha nem érzed magad rosszul akkor viszont nem is szereted a csajt, úgyhogy akár meg is csalhatod akkor sem fogod rosszul érezni magad.

Egyszer majd felnősz, no para.

2023. febr. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
52%

Pszichológusok véleménye érdekes lehet...

Alapvetően mivel szakítottál tényleg, ezért nem szegted meg a monogámia íratlan szabályait. Ahogy írták hasonlóan, ha erős érzelmeid vannak vki iránt, akkor nem teszel ilyet.

A bűntudatod lehet érzelmi alapú, de akár beléd nevelt társadalmi nyomás is.

Szerintem feleslegesen érzed magad rosszul, szükségletedet elégítetted ki az aktuális helyzeted függvényében. Az, hogy visszakönyörögte magát a hölgy, fene tudja miért, nos így ezzel neki kell megbírkóznia, feltéve hogy érdekli.

Ha elmondod neki, valójában te megkönnyebbülsz, ő pedig abszolút semmit sem tud kezdeni vele, max valamilyen érzést válthat ki belőle.

2023. febr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk azon is csodálkozom, hogy hogyan lehet vslakinek két hét alatt "összeszedni" egy nőt? mondjuk gogy a nulláról indulva? mindigis csodálkoztam, hogy egyeseknek ez milyen könnyen megy.... miközben a nők ugye arról papolnak, hogy ők aztán nem mennek bele könnyen a szexbe...

Nulláról indulva ezt képtelenségnek tartom, hogy két hét alatt... Felteszem, hogy már korábbról is ismerted ezt a nőt..

2023. febr. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, hány éves vagy? Tudod, ha nekem azt mondaná a párom, hogy vége, szétmegyünk, akkor nekem ez amondat pontosan ezt jelenti, hogy szétmegyünk. Nem 5 napra, nem két hétre, nem 1 hónapra, nem fél évre, stb. hanem végleg. Tudod, ez a 2 hét szünet nekem kicsit olyan érzés, hogy valakit iszonyat megkívántál ezért "szakítottál" a barátnőddel, 2 hétre, hogy lelkiismeretfurdalás nélkül megdöngethesd a másik hölgyet. Aztán, mivel másra nem volt jó visszakullogtál a(z) (ex)barátnődhöz. (Ha meg ő keresett, az pláne kapóra jött neked...)

Vagy pedig valamin összevesztetek, és bosszúból voltál együtt mással. Akárhogy is, ha ez velem történne, nem fogadnám vissza az illetőt. Akkor sem, ha nem volt a "szünetben" mással. Ha meg igen, akkor meg pláne nem. Nem tudnék többé megbízni benne. Annyira becsülöm magam, hogy nem lesz átjáróház az életem... De hát nem vagyunk egyformák. Te hogy éreznéd magad, ha a barátnőd valakivel lefeküdt volna, ameddig nem voltatok együtt?


39N

2023. febr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Jégszív ***** válasza:

#4

Akkor meg mi a para...?

2023. márc. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!