Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Főként diplomásoktól, jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főként diplomásoktól, jó anyagi helyzetűektől kérdezném, volt vagy esetleg van olyan párod aki társadalmi rangban alattad volt/van? Ez okozot nehézséget, ha igen hogy vészelted át? Esetleg feljebb tudott valahogy lépni, ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
2023. febr. 24. 09:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Igazából nem volt. De ez azért is alakult így, mert amióta lediplomáztam, azóta csak egy férfi volt/van az életemben, a párom. Aki szintén diplomás. Előtte egyetemen volt két kapcsolatom, akik szintén szaktársaim voltak. Szóval olyan sok párkapcsolatom nem volt.

Jelenleg PhD-hallgató vagyok, ha sikerül is megcsinálni, akkor ennyivel magasabb lesz a végettségem a páromnál, de nem gondolom, hogy bármit befolyásolna párkapcsolati téren.

Viszont több olyan párt is ismerek, ahol van különbség közöttük. Na nem 8 általános és kandidátusi fokozat, hanem mondjuk az egyikük diplomás, a másikuknak meg több szakmája van.

2023. febr. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én sosem néztem ilyen szemmel a kapcsolataimat - nekem diplomásként volt párom, aki anno kibukott egyetemről, és egy ideig irodai közmunka meg határozott idejűs, minimálbéres adminisztrációs munka jellegű munkákból tartotta magát fent. Engem ez sosem zavart, mert szellemileg egy szinten voltunk, és magát el tudta tartani. Egyébként az én tanácsomra és támogatásommal visszement egyetemre azt a 2 tárgyat megcsinálni, ami anno nem ment neki, és sikerült - de erre sem azért buzdítottam, mert nekem nem volt jó a "régi" formájában, hanem mert neki is jobb, ha több fajta munkára tud jelentkezni, és az önbecsülésének is jót tett.

Átvészelni nem kellett soha, mert ne éltem meg vészként vagy rossz periódusként annyit össz, hogy nem mondhattam el róla, hogy diplomás... engem ez sosem érdekelt, sosem voltam ilyen téren lenéző vagy sznob.

2023. febr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!