Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme újrakezdenünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme újrakezdenünk?

Figyelt kérdés
Fiatal koromba az első nagy szerelmemmel 4 évig együtt voltunk, voltak vitáink, makacsok voltunk, fiatalok és meggondolatlanok ígyhát szakítottunk. Terveztük a babát is de nem sikerült. Utána voltak mindkettőnknek kapcsolatai, néha szóba elegyedtünk de nem történt semmi. Nekem azóta született kisbabám is. Most mindketten szinglik vagyunk, egy hónapja beszélgetünk, találkozásba még nem mentem bele. Viszont eléggé azonosak az érzéseink még mindig, egyikőnknek sem sikerült továbblépni viszont mindketten tanultunk nagyon sokat az élettől hisz évek teltek el, csalódások, pofonok leckék. Azt mondta őt nem zavarja a kislányom, szeretné ha bemutatnám neki stb. Szerintetek ilyen helyzetben megéri újrakezdeni, nyitni a másik felé? Vagy az ex mindenképpen tabu?
2023. márc. 1. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Én nem kezdenék újra olyannal, akivel nem működött.
2023. márc. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálhatjátok nyugodtan, de ha ismét hasonló szitukban találjátok magatokat, akkor vessetek végett neki.

Ha nem adtok esélyt neki, akkor mindig ott fog csücsülni mélyen benned, hogy mi lett volna ha.

2023. márc. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A 2-es jól írja.
2023. márc. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
"...mindketten tanultunk nagyon sokat az élettől hisz évek teltek el, csalódások, pofonok leckék." Ez az, ami miatt működhet ez a kapcsolat. Próbáljátok meg, de előtte tisztázzátok ez elvárásaitokat, terveiteket.
2023. márc. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes megpróbálni.
2023. márc. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%

Szamitsd bele az egyedulállo anyaságot is hogx ugyis bevállalnád e.

Szerintem cswk elviszi pár éved megint.

2023. márc. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!