Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen bókokat higgyem el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen bókokat higgyem el az embereknek, vagy csak hülyítenek/kedvesek akarnak lenni? 24/l

Figyelt kérdés

Pl.: egy szinte idegen csaj (szaktárs) enyhén ittasan jött szembe és a barátnőjének mondta, hogy “na ilyen egy 10/10-es csaj”, miközben rám mutatott, majd vissza is fordult, és mondta, hogy iszonyat jól nézek ki. Már férfiak is mondtak ilyet, hogy 10/10 vagyok, főleg akikkel ismerkedtem, illetve azt is, hogy nagyon zavarban vannak tőlem, meg ketten el is kezdtek kondizni, mert elvileg túl szexinek éreztek magukhoz. A legtöbb férfinak azért be szoktam jönni, bulikon is sokan megkörnyékeznek, átlagnál azért többen bókolnak, viszont azt nem gondolom, hogy olyan kirívó szépség lennék.

Akiket őszintén megkérdeztem barátokat, azt mondták, hogy egyértelműen a jó csajok közé tartozom. De valójában szerintem tényleg nem vagyok csúnya, ideális az alakom stb… de nem érzem magam A lánynak, akit a legnépszerűbb/leghelyesebb pasik meg akarnak szerezni, és 10/10 lennék. Inkább csak egy átlagosnál talán kicsit dekoratívabb és szexibb kisugárzású szép lány, de közel sem egy álomnő. Megszokott, hogy ilyeneket mondanak, vagy tényleg őszinték lehetnek?



2023. márc. 3. 23:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Szia Jenőke!

Beittál már éjfélre és jöttél kitombolni magad ilyen másnak adom ki magam, mint aki vagyok, kérdéssel?

Anyukád tud róla hogy identitászavarban szenvedsz, vagy még nem mondtad el nekik?

2023. márc. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Ha sokan mondják, biztos igaz.
2023. márc. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%
A külsődre lehet, de belsőleg.....🤮🤮🤮
2023. márc. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Volt már barátom, nem volt pénzes, és nekem a legszexibb volt, pedig mások annyira nem tartották helyesnek
2023. márc. 4. 00:10
 5/15 A kérdező kommentje:
Azt csak amiatt írtam, mert a “10/10”-nek nevezett csajokért általában harc folyik
2023. márc. 4. 00:14
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
Felesleges így kategorizálni valakit, hogy 8/10 meg 10/10 és társai. Valaki vagy tetszik és szimpatikus számodra vagy nem. Alapvetően, ha tettél volna fel egy képet akkor, ha itt is sok bókot kapsz akkor biztos szép vagy, mert itt mindenkit csak le szoktak húzni.
2023. márc. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát küldj egy képet és megmondom mi a szitu, és ez tényleg független válasz lenne.

Bár ha ennyi ember még nők is mondogatják neked akkor hidd el nyugodtan már.

Lehet páran felnagyítják a dolgot, az a két kondizos srác ha emiatt kezdte el az nagyon gáz de legalább neki kezdtek.

Kérdésedre válaszolva, akiket hülyítenek azokon nevetnek is ami esetedben nincs, és az emberek csak úgy nem kedvesek szoval még az sincs h jófejek vagy hasonlok. A barátok más tészta mert ők nem mondják a szemedbe a szarokat, ha csak nem legjobb barátok :D de az a ritkább.

2023. márc. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
32%

Ha kuldesz kepet neked akkor megmondom.

Minden no kap bokokat, a csunyak is, a szepek is.

2023. márc. 4. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
Hidd el valószínű így is van.
2023. márc. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt akár magaddal is megbeszélhetted volna mert érdemi infót nem kapunk rólad pl kép ami alapján reálisan látnánk így marad az aha, meg ühüm esetleg biztosan.
2023. márc. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!