Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavarja ennyire az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja ennyire az embereket?

Figyelt kérdés
Miért zavarja ennyire az embereket? Ha az elettarsamal heti 2x3 megyünk el randizni mozi etterem stb... Illetve én minden reggel étteremben eszek. Félévente egyszer elmegyunk nyaralni külföldre. Barátnőm mos ,főz takarít reggel kávét főzz és a ruháimat is be készíti. Nekem nem kell otthon csinalnom semmit. És ez sok ember számára miért fura és megoszto?

2023. márc. 13. 16:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Vagy irigyek mert nem tehetik ezt meg, vagy nem érdekli őket, csak te traktálsz mindenkit a témával.

Mondjuk ha a barátnőd ugyanúgy dolgozik, akkor itt ő lehetne az egyetlen aki azt mondja hogy nem egy lusta herével akar együtt élni. Ha kitartod cserébe a házimunkáért, akkor egál.

2023. márc. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Sokak néha egy kiadós tartalmas másnaposok tipusu hétvége után hétfőn a munkában azt se tudják még hol vannak egyáltalán, másoknak meg minden hétvégéje dögunalom meg egyforma és kellenek a kulfold meg étterem meg akkor élnek csak ha nyáron/télen vagy hét szabijuk.

Néha szánalomkeltő ha vkinek csak annyi van az életében hogy a "háttérképét" változtatja csak.

Egy igazi belevaló izgalmas párkapcsolat soha nem azon múlik hogy hol vagytok és mennyit perkáltok érte. Akiknek ezen múlik az úgy gáz.

Így talán érthető?

2023. márc. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Meg ezek közül a ruha bekészítés mondjuk elég gáz, mint valami óvodásnak. Nem szeretem az olyan embereket akiknek annyi önálló gondolatuk nincs, hogy mit vegyenek fel aznap. De igazából ez is a te dolgod, csak igen, ez mások szemében ciki, mert felnőtt ember önállóan szokott felöltözni.
2023. márc. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Az egyik embernek az a gáz, ha nem adod oda anyádnak a fél fizud, a másiknak meg az a gáz, hogy te fizeted a fogorvost és nem az anyád..
2023. márc. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Csak szimplán fb on látják
2023. márc. 13. 18:00
 16/24 A kérdező kommentje:
Nekem az étterem nem arról szól hogy úr isten pénzt költsek vagy fel vágjak. Csak szeretek enni főlegjókat. Szeretek új dolgokat kiprobálni. De ettől függetlenül csajom pörköltjét szeretem a legjobban. Ingyenes otthoni programból is van bőven. Viszont én élményeket is szerezni akarok utazni. Soha nem voltam reggeben gyermekkoromban sem sehol.
2023. márc. 13. 18:06
 17/24 anonim ***** válasza:
Na ez, h élményeid csak utazással vannak meg minden mással. Ha egyébként nincsenek, az ugy gáz.
2023. márc. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyet a környezetemben. Az állandó vendégeskedés és a vendégek fogadásából áll az életük meg a jövés menésből, otthon nem tudnak megmaradni. Most már vannak gyerek is. Őt is úgy nevelik, hogy a gyerek is mindig menjen valakihez át. Ha meg éppen nem mennek, akkor betegen fekszenek otthon. Az inger küszöbüknek kell mindig a menés.
2023. márc. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Biztos mert mások képébe nyomod és arcoskodsz vele. Ha ezt akarod csinálni, akkor csináld, de nem kell meglepődni hogy nem leszel szimpatikus.
2023. márc. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
És mondják a szemedbe, hogy miért így élsz?
2023. márc. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!